
vidaXL Sengeramme med hodegavl 160x200 cm heltre 8720845976064
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme med hodegavl
Skap en oase av komfort og stil med denne elegante sengerammen fra Vidaxl. Denne sengerammen er laget av solid furu i en varm brun farge, og måler 160x200 cm for å passe perfekt til din madrass.
Heltre furu for varig kvalitet
- Laget av holdbart heltre furu for en rustikk og naturlig sjarm
- Rett årring og knuter gir et unikt utseende
- Solid konstruksjon for langvarig bruk
Funksjonell design for optimal komfort
- Kryssfinerlameller gir jevn vektfordeling og støtte til madrassen din
- Hode- og fotgavl holder madrassen på plass og gir ekstra støtte
- Hodegavlen er perfekt for å lene seg tilbake og slappe av mens du leser eller ser på TV
Denne sengerammen har en høyde på 100 cm, og under sengen er det 21 cm med plass for oppbevaring. Madrassen er ikke inkludert, men du kan velge blant vårt utvalg av passende madrasser for å fullføre opplevelsen.
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme med hodegavl 160x200 cm heltre, og nyt både stil og komfort hver natt.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme med hodegavl 160x200 cm heltre 8720845976064 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 160x200 cm |
| Materiale | Furu |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 160 cm |
| Mål | 170x218 |
| Sengebredde | 165cm |
| Lengde | 218.0 cm |
| Høyde | 82.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 259,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme med hodegavl 160x200 cm heltre 8720845976064 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







