
vidaXL Sengeramme med hodegavl 6FT Super King heltre
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme med hodegavl
Skap en oase av komfort og stil med vår vidaXL Sengeramme med hodegavl 6FT Super King heltre. Denne sengerammen er laget av holdbar furu og tre, og er designet for å passe perfekt til en dobbeltseng med en bredde på 180cm og lengde på 200cm.
Holdbart heltre konstruksjon
- Materiale: Laget av solid furu og tre for langvarig bruk
- Størrelse: Med en bredde på 185.5 cm, høyde på 100.0 cm og lengde på 205.5 cm
- Farger: Tilgjengelig i brun, grå, hvit og svart for å passe til enhver innredning
Funksjonell design for optimal komfort
Denne sengerammen har en praktisk hode- og fotgavl som holder madrassen på plass og gir deg god støtte mens du sitter opp i sengen. Kryssfinerlamellene sikrer god vektfordeling og pusteevne for madrassen din.
Legg til din personlige stil med vidaXL Sengeramme med hodegavl 6FT Super King heltre. Skap ditt drømmesoverom med denne solide og stilige sengerammen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn


Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme med hodegavl 6FT Super King heltre |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun, Grå, Hvit, Svart |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme Med Hodegavl Super King Heltre Sängram |
| Materiale | Furu, Tre |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 180cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 185.5x205.5 |
| Bredde | 185.5 cm |
| Høyde | 100.0 cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Benhøyde | 21.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 229,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme med hodegavl 6FT Super King heltre blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.












