
vidaXL Sengeramme med hodegavl betonggrå 150x200 cm konstruert tre 8721012246331
Produktinformasjon
Oppdag vidaXL Sengeramme med hodegavl betonggrå 150x200 cm
Er du på jakt etter en stilren og funksjonell sengeramme? Da er vidaXL Sengeramme med hodegavl betonggrå 150x200 cm det perfekte valget for deg! Denne dobbeltsengen kombinerer moderne design med praktiske løsninger, og gir deg både komfort og stil i soverommet.
Spesifikasjoner som imponerer
- Type: Sengerammer
- Materiale: Konstruert tre
- Farge: Betonggrå
- Egenskaper: Innebygget oppbevaring
- Sengelengde: 200 cm
- Sengebredde: 150 cm
- Totale mål: 203 x 153 x 69 cm (L x B x H)
Kvalitet og komfort i fokus
Sengen er laget av slitesterkt konstruert tre, som ikke bare gir en glatt overflate, men også sikrer styrke og stabilitet. Den innebygde hodegavlen gir utmerket ryggstøtte når du ønsker å lese eller se på film fra sengen. Med solide kryssfiner-lameller får du optimal vektfordeling, noe som gjør at madrassen holder seg på plass uansett hvordan du snur deg om natten.
Praktisk oppbevaring for et ryddig soverom
En av de mest imponerende egenskapene ved vidaXL Sengeramme med hodegavl betonggrå, er den innebygde oppbevaringen. Dette gir deg muligheten til å holde soverommet ryddig og organisert, samtidig som du har alt du trenger innen rekkevidde.
Klar for montering!
Madrass er ikke inkludert, men vi tilbyr et variert utvalg av madrasser som passer perfekt til denne sengen. Husk at montering kreves, men med enkle instruksjoner blir det en lek!
Gjør soverommet ditt til et stilfullt fristed med vidaXL Sengeramme med hodegavl betonggrå 150x200 cm. Bestill i dag og opplev forskjellen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme med hodegavl betonggrå 150x200 cm konstruert tre 8721012246331 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Grå |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Materiale | Tre |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 150 x 200 |
| Sengebredde | 150cm |
| Benhøyde | 33.0 cm |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 69.0 cm |
| Bredde | 153.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 969,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme med hodegavl betonggrå 150x200 cm konstruert tre 8721012246331 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.






