
vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 135x190 cm heltre furu 8721012427952
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu
vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 135x190 cm heltre furu er det perfekte valget for å gi soverommet ditt en elegant oppgradering. Denne dobbeltsengen kombinerer funksjonalitet med stil, og vil være et praktisk og dekorativt tillegg til interiøret ditt.
Funksjonell og holdbar design
- Farge: Hvit
- Type: Sengeramme
- Materiale: Furu
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengebredde: 140cm
- Sengelengde: 200cm
- Bredde: 140.5 cm
- Høyde: 69.5 cm
- Lengde: 195.5 cm
Denne sengerammen er laget av heltre furu, et vakkert naturmateriale som gir en rustikk og tidløs følelse til rommet ditt. Med kryssfinerlameller som gir god vektfordeling og støtte, vil denne sengerammen sikre en komfortabel natts søvn.
Komfortabel støtte og enkel montering
Hodegavlen på denne sengerammen gir deg utmerket ryggstøtte når du ønsker å sitte opp i sengen for å lese eller se på TV. Monteringen er enkel, og med de nøyaktige målene på 195,5 x 140,5 x 81 cm (L x B x H) passer denne sengerammen perfekt til en madrassstørrelse på 135 x 190 cm.
Vidaxl Sengeramme med hodegavl hvit heltre furu er det ideelle valget for de som ønsker en kombinasjon av funksjonalitet, stil og holdbarhet i soverommet sitt. Oppgrader din søvnopplevelse med denne elegante sengerammen i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 135x190 cm heltre furu 8721012427952 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 135x190 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 140cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 140.5x195.5 |
| Bredde | 140.5 cm |
| Høyde | 69.5 cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 196,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 135x190 cm heltre furu 8721012427952 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








