
vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 135x190 cm heltre furu 8721012428409
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu
Skap en oase av ro og stil med vår vidaXL Sengeramme med hodegavl i hvit heltre furu. Denne dobbeltsengen er laget for å gi deg den ultimate søvnopplevelsen.
Praktisk og dekorativt tillegg til ditt interiør
- Farge: Hvit
- Type: Sengerammer
- Materiale: Furu
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengebredde: 140cm
- Sengelengde: 200cm
- Bredde: 140.5 cm
- Høyde: 69.5 cm
- Lengde: 195.5 cm
Vår sengeramme er laget av heltre furu, et vakkert naturmateriale som gir en rustikk sjarm til rommet ditt. Med kryssfiner-lameller som sikrer god vektfordeling, vil madrassen din holde seg på plass uansett bevegelser du gjør.
Komfortabel støtte og elegant design
Hodegavlen gir deg utmerket ryggstøtte når du ønsker å sitte opp i sengen for å lese eller se på TV. Den hvite fargen og det tidløse designet gjør denne sengerammen til et flott tillegg til ethvert soverom.
Viktig å merke seg: Madrasser følger ikke med denne sengen, men vi tilbyr et variert utvalg av passende madrasser som du kan utforske i vår butikk.
Gjør soverommet ditt komplett med vidaXL Sengeramme med hodegavl i hvit heltre furu. Opplev komfort, stil og kvalitet på sitt beste!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 135x190 cm heltre furu 8721012428409 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 135x190 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 140cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 140.5x195.5 |
| Bredde | 140.5 cm |
| Høyde | 69.5 cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 147,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 135x190 cm heltre furu 8721012428409 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








