
vidaXL Sengeramme svart heltre furu 140x190 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu
Skap en moderne og elegant atmosfære i soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu. Denne dobbeltsengen med en bredde på 140 cm og en lengde på 190 cm vil ikke bare gi deg en god natts søvn, men også legge til et snev av stil til rommet ditt.
Holdbarhet og stabilitet med heltre furu
- Materiale: Laget av solid furu, denne sengerammen er både holdbar og stabil.
- Design: Den rette årringen og knutene i furuen gir rammen et rustikt og unikt utseende.
- Størrelse: Med mål på 145,5 x 70,5 x 195,5 cm (B x H x L), passer denne sengerammen perfekt til en madrass på 140 x 190 cm.
Komfortabel sengegavl for avslapning
Den klassiske sengegavlen på vidaXL Sengeramme lar deg lene deg tilbake og slappe av mens du leser en bok eller ser på favorittserien din. Den er både dekorativ og funksjonell, og gir en ekstra touch av komfort til din søvnopplevelse.
Ta steget mot et mer stilfullt soverom med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu. Opplev kombinasjonen av holdbarhet, stil og komfort i ett møbel!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme svart heltre furu 140x190 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 140x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Pine 70.5cm Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 140cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 140x190 cm |
| Bredde | 145.5 cm |
| Høyde | 70.5 cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Benhøyde | 37.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 709,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme svart heltre furu 140x190 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







