
vidaXL Sengeramme svart heltre furu 150x200 cm 5FT King Size 8720287038221
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu
vidaXL Sengeramme svart heltre furu 150x200 cm 5FT King Size er det perfekte valget for de som ønsker å kombinere funksjonalitet med tidløs design. Denne sengerammen er laget av premium heltre furu, et vakkert naturmateriale kjent for sin holdbarhet og rustikke utseende.
Holdbarhet og stabilitet i fokus
- Bredde: 150 cm
- Farge: Svart
Den solide konstruksjonen av heltre furu gir denne sengerammen enestående holdbarhet og stabilitet. Lamellene på rammen gir ekstra støtte til sengen, noe som forlenger levetiden til madrassen ved å absorbere stress og vekt.
Komfortabel støtte og praktisk design
Sengerammen leveres med en sengegavl som gir utmerket ryggstøtte når du sitter opp i sengen for å lese eller se på TV. Med en sovehøyde fra bakken på 21 cm og egnet for en madrass på 150 x 200 cm (5FT King Size), er denne sengerammen både komfortabel og funksjonell.
Merk: Madrass er ikke inkludert, men du kan finne passende alternativer i vår butikk.
Ta steget mot et mer elegant soverom med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu. Denne sengerammen kombinerer stil, komfort og holdbarhet på en perfekt måte, og vil være et flott tilskudd til ethvert hjem.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme svart heltre furu 150x200 cm 5FT King Size 8720287038221 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Bed Frame Solid Pine 70cm Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 150 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 150x200 |
| Sengebredde | 150cm |
| Lengde | 206.5 cm |
| Høyde | 70.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 409,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme svart heltre furu 150x200 cm 5FT King Size 8720287038221 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







