
vidaXL Sengeramme svart heltre furu 160x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu
vidaXL Sengeramme svart heltre furu 160x200 cm er den perfekte kombinasjonen av stil og funksjonalitet for ditt soverom. Denne dobbeltsengen er laget av solid furu, noe som garanterer langvarig holdbarhet og pålitelighet.
Robust konstruksjon for god støtte
- Type: Sengerammer
- Materiale: Furu
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengebredde: 160cm
- Sengelengde: 200cm
- Bredde: 165.5 cm
- Høyde: 70.5 cm
- Lengde: 205.5 cm
- Farge: Svart
Denne sengerammen har sterke lameller som gir den nødvendige støtten for en god natts søvn. Den klassiske designen med sengegavl legger til et snev av eleganse til rommet ditt, samtidig som den gir deg en komfortabel plass å slappe av og nyte en bok eller film.
Praktisk og stilfullt tillegg til ditt hjem
vidaXL Sengeramme i svart heltre furu passer perfekt til en madrass på 160x200 cm, og dens totale mål på 206,5 x 165,5 x 70 cm (L x B x H) gjør den ideell for de fleste soverom. Denne sengerammen fra Vidaxl er enkel å montere og vil være et flott tilskudd til enhver moderne eller klassisk innredning.
Merk: Madrass er ikke inkludert i leveransen, men du kan være sikker på at denne sengerammen vil gi deg en god natts søvn hver kveld. Skap et koselig og stilfullt soverom med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme svart heltre furu 160x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 160x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Bed Frame 26cm Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 160cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 160x200 cm |
| Bredde | 165.5 cm |
| Høyde | 70.5 cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Benhøyde | 37.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 959,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme svart heltre furu 160x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.






