
vidaXL Sengeramme svart heltre furu 90x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu
vidaXL Sengeramme svart heltre furu 90x200 cm er den perfekte blandingen av funksjonalitet og stil. Denne enkeltsengen er laget av solid furu, noe som garanterer langvarig holdbarhet og pålitelighet. Med en bredde på 90 cm og en lengde på 200 cm passer denne sengerammen perfekt for en madrass av samme størrelse.
Robust konstruksjon for god nattesøvn
- Materiale: Laget av heltre furu for ekstrem styrke
- Størrelse: Mål på 95,5 x 70,5 x 205,5 cm (B x H x L) gir god plass til en komfortabel søvnopplevelse
- Farge: Elegant svart finish som passer inn i ethvert soverom
- Enkel montering: Krever enkel montering for rask og problemfri oppsett
Ta det moderne valget med denne sengerammen i tre fra Vidaxl. Den klassiske designen kombinert med solid konstruksjon gjør den til et ideelt valg for enhver som ønsker å oppgradere soverommet sitt. Skap et koselig og stilfullt miljø med denne sengerammen som vil gi deg mange gode netters søvn.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme svart heltre furu 90x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Bed Frame Solid Pine 70cm Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Hovedmateriale | Furu |
| Antall seter | 3-seter |
| Materiale (ben) | Furu |
| Armstøtte | Ja |
| Sengebredde | 90cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 90x200 cm |
| Bredde | 95.5 cm |
| Høyde | 70.5 cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Benhøyde | 38.0 cm |
| Dybde | 98.0 cm |
| Høyde (ben) | 21.0 cm |
| Sengetype | Enkeltseng |
| Sengestørrelse | Enkeltsenger |
| Type sofa | Dagseng |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre



Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 329,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme svart heltre furu 90x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








