
vidaXL Sengeramme svart metall 100x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i svart metall
Skap en elegant og klassisk atmosfære på soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i svart metall. Denne enkeltsengen har en solid konstruksjon laget av metall og er designet for å gi deg den nødvendige støtten for en god natts søvn.
Robust konstruksjon og komfortabel design
- Materiale: Laget av holdbart metall og MDF
- Sengebredde: 100cm, Sengelengde: 200cm
- Høyde: 78.0 cm, Bredde: 100.0 cm, Lengde: 206.0 cm
- Farge: Svart for en tidløs estetikk
Perfekt for en avslappende nattesøvn
vidaXL Sengeramme er egnet for en madrass på 100 x 200 cm og har en sovehøyde fra bakken på 28,5 cm. Den leveres som en sengeramme, så du kan velge din foretrukne madrass separat for å tilpasse komforten etter dine behov.
Montering kreves, men med de klare dimensjonene på 208 x 106 x 84 cm (L x B x H) vil du raskt ha din nye seng klar til bruk. Skap ditt drømmesoverom med vidaXL Sengeramme i svart metall!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme svart metall 100x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 100x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Metal 90cm Sängram |
| Materiale | MDF, Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 100cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 100x200 cm |
| Høyde | 78.0 cm |
| Benhøyde | 36.0 cm |
| Bredde | 100.0 cm |
| Lengde | 210.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 239,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme svart metall 100x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








