
vidaXL Sengeramme svart metall 160x200 cm 8720286162583
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i svart metall
Skap en elegant og moderne atmosfære på soverommet ditt med denne stilige sengerammen fra vidaXL. Denne sengerammen er designet for å passe perfekt til en dobbeltseng med en bredde på 160 cm og en lengde på 200 cm. Med en solid konstruksjon laget av pulverlakkert metall, er denne sengerammen både holdbar og stilig.
Robust konstruksjon for optimal støtte
- Materiale: Metall
- Type seng: Dobbeltseng
- Farge: Svart
- Sengebredde: 160 cm
- Sengelengde: 200 cm
- Bredde: 170.0 cm
- Høyde: 63.0 cm
- Lengde: 210.0 cm
Denne sengerammen leveres med solide lameller som gir den nødvendige støtten for en god natts søvn. Med en høyde på 63.0 cm fra bakken, gir denne sengerammen den perfekte balansen mellom stil og funksjonalitet.
Perfekt for moderne soverom
vidaXL Sengeramme i svart metall er det ideelle valget for de som ønsker å oppgradere soverommet sitt med et snev av eleganse og stil. Den svarte fargen og det slanke designet passer perfekt inn i moderne interiørstiler.
Gi deg selv den gode nattesøvnen du fortjener med denne sengerammen fra vidaXL. Skap ditt drømmesoverom i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme svart metall 160x200 cm 8720286162583 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 160x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Metal 109cm Sängram |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 160cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 160X200 |
| Bredde | 170.0 cm |
| Høyde | 63.0 cm |
| Lengde | 210.0 cm |
| Benhøyde | 28.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 489,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme svart metall 160x200 cm 8720286162583 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








