
vidaXL Sengeramme svart metall 200x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i svart metall
Skap en luksuriøs atmosfære på soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i svart metall, en perfekt kombinasjon av stil og funksjonalitet.
Holdbar konstruksjon for en god natts søvn
- Type: Sengeramme
- Materiale: MDF, Metall
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengebredde: 200cm
- Sengelengde: 200cm
- Høyde: 78.0 cm
- Lengde: 206.0 cm
- Bredde: 204.0 cm
- Farge: Svart
vidaXL Sengeramme er laget av pulverlakkert metall som gir økt stabilitet og holdbarhet, slik at du kan nyte en god natts søvn uten bekymringer.
Passer perfekt til din madrass
Denne sengerammen er egnet for en madrass på 200 x 200 cm, og de solide lamellene gir den nødvendige støtten for en komfortabel søvnopplevelse.
Elegant design og praktiske detaljer
- Samlet mål: 208 x 206 x 99,5 cm (L x B x H)
- Mål egnet madrass: 200 x 200 cm (B x L) (madrass ikke inkludert)
- Spilebase inkludert: Ja
- Montering kreves: Ja
- SKU:324985 EAN:8720286163634
Den svarte fargen og det slanke designet gjør vidaXL Sengeramme til et elegant tilskudd til ethvert soverom, samtidig som den praktiske spilebasen sikrer stabilitet og støtte.
Gjør soverommet ditt komplett med vidaXL Sengeramme i svart metall og opplev den ultimate kombinasjonen av stil, komfort og kvalitet.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme svart metall 200x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 200x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Metal 92.5cm Sängram |
| Materiale | MDF, Metall |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 200cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 200x200 cm |
| Høyde | 78.0 cm |
| Benhøyde | 36.0 cm |
| Lengde | 206.0 cm |
| Bredde | 204.0 cm |
| Sengetype | Enkeltseng |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 089,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme svart metall 200x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.






