
vidaXL Sengeramme svart metall 90x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i svart metall
Gi soverommet ditt et moderne og elegant preg med vidaXL Sengeramme i svart metall. Denne enkeltsengen er laget av pulverlakkert metall av høy kvalitet, noe som gir den solid konstruksjon og langvarig holdbarhet.
Robust konstruksjon for optimal støtte og komfort
- Type: Sengeramme
- Materiale: Metall
- Type seng: Enkeltseng
- Sengebredde: 90cm
- Sengelengde: 200cm
- Høyde: 78.0 cm
- Bredde: 97.0 cm
- Lengde: 209.0 cm
- Farge: Svart
Denne sengerammen er designet for å gi deg den optimale støtten du trenger for en god natts søvn. De robuste lamellene sikrer at madrassen din holdes på rett sted og gir deg den komforten du fortjener.
Elegant design som passer til ethvert interiør
VidaXL Sengeramme i svart metall har et tidløst design som passer perfekt inn i ethvert soverom. Den svarte fargen gir et moderne preg, samtidig som den enkle og stilrene utformingen gjør det enkelt å matche med ulike interiørstiler.
Ta steget mot en bedre søvnopplevelse med vidaXL Sengeramme i svart metall - den ultimate kombinasjonen av stil, komfort og kvalitet.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme svart metall 90x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 90cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 90x200 cm |
| Høyde | 78.0 cm |
| Benhøyde | 36.0 cm |
| Bredde | 97.0 cm |
| Lengde | 209.0 cm |
| Sengetype | Barneseng |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 299,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme svart metall 90x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








