
vidaXL Servantskap med innebygd vask hvit sponplate
Topplisten: Vidaxl Baderomsmøbler

Baderomsvaskeskap Gammelt Tre 91x35x60 cm.
Populære produkter

Benkeplate FOSSBAD Valnøtt 55887

LIND BREATH 120 BADEROMSMØBEL
vidaXL Baderomsspeilskap med LED-lys buet grå 42x13x70 cm

LIND ROYAL 120 MØRKEBLÅ

LIND SELECT SPEILSKAP 100 SORT
Produktinformasjon
Oppgrader badet ditt med vidaXL Servantskap med innebygd vask
vidaXL Servantskap med innebygd vask hvit sponplate er den perfekte løsningen for å gi badet eller vaskerommet ditt et elegant og ryddig utseende. Dette servantskapet i hvit farge er laget av solid sponplate og har en innebygd keramisk vask som både er funksjonell og stilfull.
Funksjonelt design for praktisk oppbevaring
- Type: Servantskap
- Farge: Hvit
- Materiale: Sponplate
- Mål servantskap: 80 x 38,5 x 46 cm (B x D x H)
- Mål innebygd vask: 81 x 39 x 18 cm (L x B x H)
Dette servantskapet har et romslig skap med to dører som gir god plass til oppbevaring av ulike gjenstander. Den keramiske vasken har en moderne design med en glasert overflate som gir et elegant preg til rommet.
Praktisk og enkel å vedlikeholde
Servantskapet og vasken er enkle å rengjøre med en fuktig klut, noe som gjør vedlikehold til en lek. I tillegg kommer dette settet komplett med kran og skyveavløp med overløpsfunksjon for en komplett installasjon.
Ta badet ditt til neste nivå med vidaXL Servantskap med innebygd vask i hvit sponplate - den perfekte kombinasjonen av funksjonalitet og stil!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Servantskap med innebygd vask hvit sponplate |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Servantskap |
| Modellnavn | vidaXL Servantskap Med Innebygd Vask Hvit |
| Innhold i møbelpakke | Underskap, Håndvask |
| Materiale | Tre, Keramikk |
| Møbelpakke (antall i sett) | 2 st |
| Plassering vask | Sentrert |
| Antall dører | 2 |
| Dybde | 38.5 cm |
| Bredde | 41.0 cm |
| Høyde | 46.0 cm |
| Servant | Ja |
| Strømuttak | Nei |
| Belysning | Nei |
| Blandebatterier | Ja |
| Material | Tre |
| Typ | Skap til enkle servanter |
| Dybde (vask) | 390.0 mm |
| Bredde (vask) | 420.0 mm |
| Høyde (vask) | 180.0 mm |


















