
vidaXL TV-benker 2 stk heltre furu
Topplisten: Vidaxl Tv-bord

TV benk hjørne 1 lag for 32 65 tommer svart

TV benk svart 100,5x39x60,5 cm stål



TV benk 85x33x43,5 cm heltre mango

vidaXL TV-benker 2 stk brun eik 80x35x36,5 cm konstruert tre
Populære produkter

TV benk hjørne 1 lag for 32 65 tommer svart

Ethnicraft PI TV benk 242x45 cm

Pedestal Viva Tv Benk Pearl

SION tv benk 43x160 cm Svart

TV benk svart 100,5x39x60,5 cm stål


Produktinformasjon
Oppdag vidaXL TV-benker 2 stk heltre furu
Gi stuen din et stilfullt løft med vidaXL TV-benker 2 stk heltre furu. Med sin varme, brune farge og klassiske design, fungerer disse TV-benkene som både praktisk oppbevaring og et attraktivt designelement i hjemmet ditt. Laget av solid heltre furu, lover de ikke bare et tidløst utseende, men også imponerende holdbarhet og stabilitet.
Funksjoner og spesifikasjoner
- Farge: Brun
- Materiale: Heltre furu
- Størrelse:
- TV-benk 1: 80 x 30 x 35 cm (B x D x H)
- TV-benk 2: 30 x 30 x 60 cm (B x D x H)
- Montering kreves: Ja
Allsidig og praktisk oppbevaring
Med vidaXL TV-benker kan du enkelt omdanne en tom vegg til et kunstverk! Plasser bøker, samleobjekter eller andre dekorative elementer for å vise frem din personlige stil. Du vil elske hvor enkelt det er å holde dem rene – bare tørk av med en fuktig klut, så er du good to go!
Husk at skruer og plugger for veggmontering ikke følger med, så det kan være lurt å skaffe passende festemidler for din veggtype. Når du har alt du trenger, følger du bare instruksjonene nøye for en enkel montering.
Velg vidaXL TV-benker 2 stk heltre furu og tilfør både stil og funksjonalitet til ditt hjem i dag!
Spesifikasjon
| Oppbevaringsmuligheter | Dører, Hyllplan |
| Materiale | Tre |
| Hovedmateriale | Furu |
| Antall produkter i sett | 2.0 st |
| Vekt | 13.8 kg |
| Høyde | 35.0 cm |
| Dybde | 30.0 cm |
| Bredde | 80.0 cm |
| Moduldesign (støtter flere hyller) | Nei |
| Mediaforvaring | Nei |
| Typ | TV-benker |
| TV-feste | Nei |










