
vidaXL TV-skap 90x30x40 cm heltre mango
Produktinformasjon
Oppgrader stuen din med vidaXL TV-skap i heltre mango
- Type: TV-benker
- Farge: Natur
Skap en tidløs atmosfære i hjemmet ditt med vidaXL TV-skapet i heltre mango. Dette elegante møbelet kombinerer antikk sjarm med moderne funksjonalitet, og vil være et imponerende tillegg til stuen din.
Holdbart design med unik karakter
Dette TV-skapet er laget av sterkt mangotre, kjent for sin tette kornstruktur og holdbarhet. Hvert skap er håndlaget og de vakre trekornene gir hvert møbel en unik karakter. De pulverbelagte jernbenene gir ikke bare en industriell touch, men øker også skapets robusthet.
Funksjonelt og stilfullt
Med målene 90x30x40 cm (BxDxH) gir dette skapet god plass til oppbevaring av multimedieutstyr, bøker og andre eiendeler. Den naturlige fargen og polerte overflaten gir skapet et elegant utseende som passer inn i ethvert interiør.
VidaXL TV-skapet er et praktisk og vakkert møbel som vil berike din stue med sin unike sjarm. Skap en varm og innbydende atmosfære med dette stilfulle møbelet.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Benk

Gangmøbler 4 deler brun eik konstruert tre

Benk 110x41x76,5 cm heltre furu 8720845640798
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL TV-skap 90x30x40 cm heltre mango |
| Merke | Vidaxl |
| Type | TV-benker |
| Farge | Natur |
| Hovedmateriale | Tre |
| Oppbevaringsmuligheter | Hyllplan |
| Materiale (ben) | Jern |
| Høyde | 40.0 cm |
| Dybde | 30.0 cm |
| Bredde | 90.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Hübsch Koi Benk Blå/Mørkeblå

Skagerak Kutterbenk 120 cm Teak

Benk Nadi Natur 120 cm

Aytm Curva Benk Amber

Gangmøbler 4 deler brun eik konstruert tre

Hay Palissade Loungesofa Antrasitt

Hübsch Nomad Benk Natur
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 639,- den billigste prisen for vidaXL TV-skap 90x30x40 cm heltre mango blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste benk for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.


















