
vidaXL Utendørs hønsehus 2,75x2x1,92 m galvanisert stål
Produktinformasjon
VidaXL Utendørs hønsehus - Perfekt for dine fjærkledde venner!
Er du på jakt etter et trygt og komfortabelt hjem til hønene dine? Da er vidaXL Utendørs hønsehus 2,75x2x1,92 m galvanisert stål et glimrende valg! Med sine romslige mål på 2,75 meter i lengde, 2 meter i dybde og 1,92 meter i høyde, gir dette hønsehuset plass til både kyllinger, høner, ender, og til og med større fugler.
Holdbart og værbestandig design
Dette hønsehuset er laget av høykvalitets galvanisert stål, noe som sikrer stabilitet og langvarig holdbarhet. Det vanntette polyetylentaket beskytter mot dårlige værforhold som regn, snø eller UV-stråler, så dyrene dine alltid har et trygt tilholdssted.
- Materiale: Galvanisert stålramme & PE (polyetylen) tak
- Farge: Sølvramme med grått tak
- Ventilasjon: Sidevegger i hønsenetting for optimal luftstrøm
- Sikkerhet: Låsesystem på døren for ekstra trygghet
Enkel montering
Enkelheten ved montering gjør dette hønsehuset til en utmerket løsning for både nybegynnere og erfarne dyreeiere. Dessuten kan det også brukes som et fuglebur, noe som gir deg større fleksibilitet i bruken av produktet.
Oppsummering
Ved å investere i vidaXL Utendørs hønsehus, får du et både funksjonelt og estetisk tiltalende hus for dyrene dine. Sørg for at de har et trygt og komfortabelt miljø å trives i. Bestill nå og gi kyllingene dine hjemmet de fortjener!
Topplisten: Vidaxl Bur til smådyr

vidaXL Kattegård 3x1,5x2,5 m galvanisert stål

vidaXL Hamsterbur 104x52x38 cm heltre gran

vidaXL Kyllingbur sølv og grå 3x2x2 m galvanisert stål

vidaXL Kaninbur brun 102x90x84,5 cm heltre furu

vidaXL Utendørs kaninbur 3 dører tre

vidaXL Hamsterbur 81x40x60 cm heltre gran
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Utendørs hønsehus 2,75x2x1,92 m galvanisert stål |
| Merke | Vidaxl |
| Husdyr | Fugl & innsekt |
| Materiale | Tekstil |
| Produsentens størrelse | 2.75x2x1.92m |
| Bredde | 275.0 cm |
| Dybde | 200.0 cm |
| Høyde | 192.0 cm |
| Vekt | 27.6 kg |
| Fugl & innsekter | Hønsebur & hønsehus |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

vidaXL Kattegård 3x1,5x2,5 m galvanisert stål

vidaXL Hamsterbur 104x52x38 cm heltre gran

Trixie Natura Smådyrshus med Luke (M)


Ferplast Krolik 200 Kaninbur

Trixie underlag til innendørshage

vidaXL Kyllingbur sølv og grå 3x2x2 m galvanisert stål
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 279,- den billigste prisen for vidaXL Utendørs hønsehus 2,75x2x1,92 m galvanisert stål blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste bur til smådyr for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.









