
vidaXL Utendørs hønsehus 2x8x2 m galvanisert stål
Produktinformasjon
Praktisk og Romslig: vidaXL Utendørs Hønsehus 2x8x2 m
Er du på jakt etter et trygt og romslig hønsehus for dine fjærkledde venner? Da trenger du ikke lete lenger! vidaXL Utendørs hønsehus 2x8x2 m galvanisert stål er den perfekte løsningen for å gi kyllinger, høner, ender, eller til og med større fugler, et komfortabelt hjem utendørs.
Robust Byggekvalitet
Dette hønsehuset er laget av galvanisert stål, som sikrer langvarig holdbarhet og styrke. Det tåler vær og vind, og er derfor ideelt for det norske klimaet. Med et vannbestandig polyetylentak som også er UV-bestandig, kan du være trygg på at dyrene dine vil være beskyttet fra både regn og sol.
Spesifikasjoner på vidaXL Hønsehus
- Størrelse: 2 x 8 x 2 m (B x D x H)
- Materiale: Galvanisert stål og PE (polyetylen)
- Farger: Sølv og sølvgrå
- Port med lås: For ekstra sikkerhet
- Montering: Kreves
Sikkerhet og Komfort
En av de beste funksjonene med dette hønsehuset er den sikre porten med lås, som gir ekstra trygghet. På denne måten kan du slippe tankene om at dyrene dine kan komme seg ut, eller at rovdyr kan komme inn. Dette er ikke bare et hus, men et hjem hvor de små dyrene dine kan føle seg trygge og komfortable.
En Utmerket Løsning for Små Dyr
Enten du har kyllinger, høner, ender, eller til og med kaniner - vidaXL Utendørs hønsehus vil være det ideelle stedet. Du vil oppdage at det er lett å rengjøre og vedlikeholde, så du kan bruke mer tid på å nyte tiden med dyrene dine.
Klar for et nytt hjem for dine små venner? Invester i vidaXL Utendørs hønsehus 2x8x2 m galvanisert stål i dag, og gi dem det beste livet de kan ha!
Topplisten: Vidaxl Bur til smådyr

vidaXL Kattegård 3x1,5x2,5 m galvanisert stål

vidaXL Hamsterbur 104x52x38 cm heltre gran

vidaXL Kyllingbur sølv og grå 3x2x2 m galvanisert stål

vidaXL Utendørs hønsehus 3x4x2 m galvanisert stål

vidaXL Utendørs hønsehus 2,75x6x1,92 galvanisert stål
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Utendørs hønsehus 2x8x2 m galvanisert stål |
| Merke | Vidaxl |
| Husdyr | Fugl & innsekt |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Produsentens størrelse | 2x8x2m |
| Bredde | 200.0 cm |
| Dybde | 800.0 cm |
| Høyde | 200.0 cm |
| Fugl & innsekter | Hønsebur & hønsehus |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

vidaXL Kattegård 3x1,5x2,5 m galvanisert stål

vidaXL Hamsterbur 104x52x38 cm heltre gran


Ferplast Krolik 160 Kaninbur

vidaXL Kyllingbur sølv og grå 3x2x2 m galvanisert stål

Ferplast Marsvinbur Arena 80 82x52x45,5 cm 57089317
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 389,- den billigste prisen for vidaXL Utendørs hønsehus 2x8x2 m galvanisert stål blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste bur til smådyr for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.












