
vidaXL Utendørs hønsehus 3x10x2 m galvanisert stål
Produktinformasjon
Oppdag vidaXL Utendørs hønsehus 3x10x2 m galvanisert stål
Er du på utkikk etter et trygt og romslig hjem for dine fjærfe? Da er vidaXL Utendørs hønsehus 3x10x2 m galvanisert stål løsningen for deg! Dette fantastiske hønsehuset gir plass til kyllinger, høner, ender og andre smådyr, og sørger for at de får en komfortabel tilværelse utendørs.
Solid design og enkel rengjøring
- Materiale: Laget av galvanisert stål for maksimal holdbarhet og stabilitet.
- Størrelse: Med dimensjonene 3 x 10 x 2 m (BxDxH) gir dette hønsehuset god plass til bevegelse og aktivitet.
- Rengjøring: Enkelt å holde rent – tørk bare over med en fuktig klut eller skyll med vann.
Rom for alle dine smådyr
Uansett om du har kyllinger, høner eller ender, vil vidaXL Utendørs hønsehus sørge for at de har et trygt sted å være. Med trådnettet kan du enkelt overvåke kjæledyrene dine, slik at du alltid har oversikt over hva som foregår. Det er som å ha en stue for dyrene dine, der de kan leke og utforske i trygge omgivelser!
Enkel montering og fleksibilitet
Dette hønsehuset krever litt montering – men frykt ikke! Det er enkelt å sette opp. Og nå kan du tilpasse det etter behov ved hjelp av de medfølgende forlengelsesrammene. Du får muligheten til å tilpasse størrelsen, slik at det passer perfekt til ditt uteområde.
Er du klar for å gi dine smådyr et fantastisk hjem? Gå ikke glipp av sjansen til å skaffe deg vidaXL Utendørs hønsehus 3x10x2 m galvanisert stål, hvor allsidighet og kvalitet går hånd i hånd!
Topplisten: Vidaxl Bur til smådyr

vidaXL Hamsterbur 104x52x38 cm heltre gran

vidaXL Kattegård 3x1,5x2,5 m galvanisert stål

vidaXL Kyllingbur sølv og grå 3x2x2 m galvanisert stål

vidaXL Utendørs kaninbur 3 dører tre

vidaXL Hamsterbur 81x40x60 cm heltre gran

vidaXL Kaninbur brun 102x90x84,5 cm heltre furu
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Utendørs hønsehus 3x10x2 m galvanisert stål |
| Merke | Vidaxl |
| Husdyr | Fugl & innsekt |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Produsentens størrelse | 3x10x2m |
| Bredde | 300.0 cm |
| Dybde | 1000.0 cm |
| Høyde | 200.0 cm |
| Fugl & innsekter | Hønsebur & hønsehus |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

vidaXL Hamsterbur 104x52x38 cm heltre gran

vidaXL Kattegård 3x1,5x2,5 m galvanisert stål

Trixie Natura Smådyrshus med Luke (M)


Ferplast Krolik 200 Kaninbur

Trixie underlag til innendørshage

vidaXL Kyllingbur sølv og grå 3x2x2 m galvanisert stål
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 9 399,- den billigste prisen for vidaXL Utendørs hønsehus 3x10x2 m galvanisert stål blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste bur til smådyr for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.










