
vidaXL Uttrekkbar dagseng hvit heltre furu 2x(90x200) cm
Produktinformasjon
vidaXL Uttrekkbar dagseng hvit heltre furu
Multifunksjonell dagseng og sovesofa
- Kan brukes som sofa om dagen og seng om natten
- Laget av slitesterk og stabil heltre furu
- Uttrekkbar underseng for ekstra soveplass
- Ideal for personer med begrenset boareal
Praktisk og plassbesparende design
Produktspesifikasjoner:
- Type: Sofaer
- Høyde: 68.5 cm
- Bredde: 203.5 cm
vidaXL Uttrekkbar dagseng hvit heltre furu er en allsidig løsning for overnattingsgjester. Denne elegante sengerammen gir deg muligheten til å maksimere gulvplassen din samtidig som den tilbyr komfortabel soveplass for to personer.
Funksjoner og detaljer:
- Kan fungere som gjesteseng og sofa
- Sengehøyde fra bakken: 34 cm
- Egnet madrassstørrelse: 90 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
- Enkel montering kreves
- Inkluderer kun sengeramme, madrass må kjøpes separat
Med sin hvite farge og heltre furu-materiale tilfører denne dagsengen et snev av eleganse til ethvert rom. Enten du trenger en ekstra soveplass eller en komfortabel sofa, vil vidaXL Uttrekkbar dagseng være et funksjonelt og stilfullt tillegg til hjemmet ditt.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Uttrekkbar dagseng hvit heltre furu 2x(90x200) cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sofaer |
| Farge | Brun, Grå, Hvit, Svart |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Armstøtte | Ja |
| Hovedmateriale | Furu, Tre |
| Mønster | Nei |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Antall seter | 2-seter |
| Materiale (ben) | Tre |
| Høyde | 68.5 cm |
| Dybde | 98.0 cm |
| Bredde | 203.5 cm |
| Sengetype | Vokseseng |
| Nøkkelord | Møbler |
| Type sofa | Dagseng |
| Sengebredde (sovesofa) | 185.0 cm |
| Sengelengde (sovesofa) | 203.5 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 509,- den billigste prisen for vidaXL Uttrekkbar dagseng hvit heltre furu 2x(90x200) cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







