
ViewSonic M2 DLP projector 3D 802.11a/b/g/n wireless Bluetooth 4.0 matte Svart 1920 x 1080 1200 ANSI lumens
DLP-projektor, LED, 3D, 1200 lumen, Full HD (1920 x 1080), 16:9, 1080p, 802.11a/b/g/n trådløs / Bluetooth 4.0, matt svart...
fra 11 769,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
DLP-projektor, LED, 3D, 1200 lumen, Full HD (1920 x 1080), 16:9, 1080p, 802.11a/b/g/n trådløs / Bluetooth 4.0, matt svart
Topplisten: Viewsonic Projektor

Viewsonic M1S
4 990,-
2

ViewSonic PX704HD
11 388,-
2

Viewsonic PX704HDE
8 029,-
1

-3%
Viewsonic LS740HD Full HD Laserprojektor 5000 ANSI Lumen
17 479,-
18 108,-
4

-19%

ViewSonic PA503W
5 632,-
2

ViewSonic PA503X
5 063,-
3

ViewSonic LS832WU
28 527,-
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | ViewSonic M2 DLP projector 3D 802.11a/b/g/n wireless Bluetooth 4.0 matte Svart 1920 x 1080 1200 ANSI lumens |
| Merke | Viewsonic |
| Farge | Svart |
| Modellnavn | Viewsonic M2 |
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Fjernkontroll, Innebygd høyttaler |
| Levetid lampe (normal) | 30000 time |
| Lydnivå (normal) | 26 dB |
| Lydnivå (eco) | 24 dB |
| Projeksjonsavstand (min) | 0.6 m |
| Projeksjonsavstand (max) | 2.7 m |
Mål
| Bredde | 224.0 mm |
| Dybde | 224.0 mm |
| Høyde | 51.0 mm |
| Vekt | 1.3 kg |
Type
| Projektortype | Mini |
| Teknologi | DLP |
Funksjoner
| Batteridrevet | Nei |
| Appstyring | Nei |
Tilkoblinger
| Innganger | USB |
| HDMI | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| HDMI inn | 1 |
| USB inn | 3 |
| USB versjon | 2.0, 3.0, 3.1 |
| Type USB | A, C, Micro |
| 3.5mm (AUX) ut | 1 |
| Antall HDMI | 1 st |
Strømforsyning
| Strømforbruk (normal) | 74.0 W |
| Strømforbruk (standby) | 0.5 W |
Trådløs
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Skjerm
| Skjermoppløsning | 1920x1080 (Full HD) |
Bilde
| Oppløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Sideforfold | 16:9 |
| Støttede oppløsninger | 1080p |
| HDR | Nei |
| Lyskilde | LED |
| Lysstyrke ANSI | 1200 |
| Kontrast (dynamisk) | 3000000 :1 |
| Bildeinnstillinger | Keystone korreksjon |
| Keystone-innstilling | Horisontal, Vertikal |
| 3D | Nei |
Strømforbruk
| Energiforbruk (standby) | 0.5 W |
Populære produkter

XGIMI Horizon
3 182,-
3

BlitzWolf BW-V3
869,-
2

Wanbo Mini XS01
999,-
2

-5%

JMGO N1S SE Hvit
8 129,-
2

Nebula Mars 3 Svart
14 990,-
3

-1%

Optoma UHZ55 Hvit
7 549,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 11 769,- den billigste prisen for ViewSonic M2 DLP projector 3D 802.11a/b/g/n wireless Bluetooth 4.0 matte Svart 1920 x 1080 1200 ANSI lumens blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste projektor for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips ProPix 850 Business projektor HvitPhilips ProPix 650 Business projektor HvitWanbo Cube 1 Smart Projektor HvitWanbo Cube 1 Smart Projektor Dark Green
Wanbo Cube 1 Smart Projektor Sky BlueSoundcore Nebula P1 bærbar smartprojektorSoundcore Nebula P1i bærbar smartprojektorSoundcore Nebula X1 4K Triple Laser smartprojektor
XGIMI Horizon 20 Pro 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 4K projektor GråXGIMI Elfin Flip Plus Full HD projektor
HvitXGIMI Horizon 20 Max 4K projektor Grå










