
ViewSonic PX727-4K
DLP-projektor, 2000 ANSI-lumen, 3840 x 2160, 4K, zoomlinse...
fra 12 189,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
DLP-projektor, 2000 ANSI-lumen, 3840 x 2160, 4K, zoomlinse
Topplisten: Viewsonic Projektor

Viewsonic M1S
4 990,-
2

ViewSonic PX704HD
11 388,-
2

Viewsonic PX704HDE
8 029,-
1

-19%

ViewSonic PA503X
5 063,-
3

ViewSonic PA503W
5 657,-
2

ViewSonic LS832WU
28 527,-
2
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Fjernkontroll, Innebygd høyttaler |
| Levetid lampe (eco) | 20000 time |
| Levetid lampe (normal) | 4000 time |
| Lydnivå (normal) | 33 dB |
| Lydnivå (eco) | 28 dB |
| Projeksjonsavstand (min) | 0.7 m |
| Projeksjonsavstand (max) | 9.7 m |
Mål
| Bredde | 312.0 mm |
| Dybde | 222.0 mm |
| Høyde | 108.0 mm |
| Vekt | 2.8 kg |
Type
| Projektortype | Standard |
| Teknologi | DLP |
Funksjoner
| Batteridrevet | Nei |
Tilkoblinger
| Innganger | Ethernet, RS 232, USB |
| HDMI | Ja |
| HDMI inn | 2 |
| USB inn | 1 |
| 3.5mm (AUX) ut | 1 |
| 12v trigger | 1 |
| Antall HDMI | 2 st |
| HDMI-versjon | 1.4 |
Strømforsyning
| Strømforbruk (normal) | 310.0 W |
| Strømforbruk (standby) | 0.5 W |
Skjerm
| Skjermoppløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Bilde
| Oppløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
| Sideforfold | 16:9 |
| Støttede oppløsninger | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p |
| HDR | Ja |
| HDR-formater | HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| 3D | Nei |
| Lyskilde | Lampe |
| Lysstyrke ANSI | 2000 |
| Kontrast (dynamisk) | 12000 :1 |
| Bildeinnstillinger | Keystone korreksjon, Lens Shift (Linsejustering), Zoom |
| Lens Shift-innstilling | Horisontal, Vertikal |
| Keystone-innstilling | Horisontal, Vertikal |
| Linsezoom | Digital, Manuell optisk |
| Zoomforhold (digital) | 2 x |
| Zoomforhold (optisk) | 1.3 x |
| Kontrast (standard) | 12000 :1 |
| Linsefokus | Manuell |
Strømforbruk
| Energiforbruk (standby) | 0.5 W |
Populære produkter

XGIMI Horizon
3 182,-
3

BlitzWolf BW-V3
869,-
2

Wanbo Mini XS01
999,-
2

-5%

JMGO N1S SE Hvit
8 752,-
1

Nebula Mars 3 Svart
14 990,-
3

-1%

Optoma UHZ55 Hvit
7 549,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 12 189,- den billigste prisen for ViewSonic PX727-4K blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste projektor for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips ProPix 850 Business projektor HvitPhilips ProPix 650 Business projektor HvitWanbo Cube 1 Smart Projektor Sky BlueWanbo Cube 1 Smart Projektor Hvit
Wanbo Cube 1 Smart Projektor Dark GreenSoundcore Nebula P1 bærbar smartprojektorSoundcore Nebula P1i bærbar smartprojektorSoundcore Nebula X1 4K Triple Laser smartprojektor
XGIMI Horizon 20 Max 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 Pro 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 4K projektor GråXGIMI Elfin Flip Plus Full HD projektor
Hvit











