
ViewSonic VP2785-2K
Viewsonic VP2785-2K 27" LED-skjerm - 2560x1440, 120Hz, IPS, 5ms...
fra 8 939,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Viewsonic VP2785-2K 27" LED-skjerm - 2560x1440, 120Hz, IPS, 5ms
Topplisten: Viewsonic PC skjermer

-2%
ViewSonic 32" VX3276-2K-MHD QHD LED-skjerm med IPS 75Hz Sølv
2 869,-
2 929,-
4

-5%
ViewSonic VG2708A-MHD 27" FHD IPS Gamingskjerm 100Hz Rød
1 456,-
1 526,-
4

-3%
ViewSonic Va3209-Mh
2 339,-
2 419,-
4

ViewSonic Vx3218-Pc-Mhd
2 549,-
3

-1%
Viewsonic IFP7562
69 825,-
70 232,-
2

ViewSonic 38" 21:9 3840 x 1600,
7 508,-
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | ViewSonic VP2785-2K |
| Merke | Viewsonic |
| Farge | Sort |
Spesifikasjoner
| Paneltype | IPS |
| Fargedybde | 8 bit |
| Innebygde høyttalere | Nei |
| Kamera (innebygd) | Nei |
Mål
| Dybde (med stativ) | 215 mm |
| Høyde (med stativ) | 545 mm |
| Vekt (med stativ) | 6, 7 kg |
| Dybde (uten stativ) | 57 mm |
| Høyde (uten stativ) | 363 mm |
| Vekt (uten stativ) | 4, 1 kg |
Funksjoner
| Høydejustering | Ja |
Tilkoblinger
| Innebygd USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI | 1 |
| HDMI-versjon | 1.4 |
| Antall DisplayPort | 2 |
| DisplayPort-versjon | 1.2a |
| Hodetelefonutgang | 1 |
| HDCP | Ja |
Design
| Skjermform | Flat |
Strømforsyning
| Strømforbruk (standby) | 0, 5 W |
Skjerm
| Berøringsskjerm | Nei |
Bilde
| Skjermoppløsning | 2560 x 1440 piksler |
| Skjermteknologi | LED |
Populære produkter

ASUS ZenScreen MB16ACE
453,-
5

Lenovo Q27H-20
609,-
3

-3%

-3%
Acer Predator XB253Q 25" 4K 360Hz UM.KX0EE.F05
2 270,-
2 339,-
2

Lenovo ThinkVision P27q-20
357,88
3

-27%
AOC Q27G4ZD 27" QD-OLED Gamingskjerm 2560x1440 240Hz Sort
3 990,-
5 439,-
5
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 8 939,- den billigste prisen for ViewSonic VP2785-2K blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
LG 55PK640S0LB 55" 55PK640S0LBSamsung Flip Pro WM85F-X 85" digitalt flipboard LH85WMFWLGCXENSamsung Flip Pro WM65F-X 65" digitalt flipboard LH65WMFWBGCXENLenovo ThinkVision P27Q-40 27" 64A7GAR6EU
ASUS ROG Strix XG34WCDMS 34" 90LM0D20-B01971ASUS ROG Strix XG129C 12" 90LM0CA0-B01N71AOC C27G42ZE 27"Nilox 34" UWQHD 144Hz Nilox2329655
Tyco Elo 2295L 22" E146083Corsair Xeneon Edge 14" Touch White CC 9011311 WWDENVER PMO 18501 PMO 18501DENVER PMT 15710 15.6"















