Whirlpool TDLR7231BSEU Toppmatet Vaskemaskin
Produktinformasjon
Oppdag Whirlpool TDLR7231BSEU Toppmatet Vaskemaskin - Hvit
Imponerende spesifikasjoner og funksjoner
- Type maskin: Toppmatet
- Henkot: 900 mm
- Dybde: 600 mm
- Bredde: 400 mm
- Produktvekt: 56 kg
- Lydnivåklasse: C (bare 78 dB i bruk)
- Energiklasse: D
- Motor: Kullfri motor for optimal ytelse
Design som passer inn i ditt hjem
Hvorfor velge Whirlpool TDLR7231BSEU?
Topplisten: Whirlpool Vaskemaskiner
Whirlpool TDLR 6040S EU/N
Whirlpool BI WMWG 91485 EU Innebygd vaskemaskin
Spesifikasjon
| Produktnavn | Whirlpool TDLR7231BSEU Toppmatet Vaskemaskin |
| Merke | Whirlpool |
| Farge | Hvit |
| Produkttype | Vaskemaskin |
| Trommelvolum | 42 liter |
| Energiklasse | D |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Støyklasse | C |
| Sentrifugeringsklasse | B |
| Plassering | Frittstående |
| Lydnivå (vask) | 78 dB |
| Høyde | 900 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Bredde | 400 mm |
| Vekt | 56.0 kg |
| Restfuktighet | 53 % |
| Funksjoner | Velge starttidspunkt, Display, Kolborstfri motor |
| Sentrifugehastighet | 1200 rpm |
| Hurtigvask | 30 min |
| Egenskaper | Barnesikring, Utsatt start |
| Energiforbruk for 100 sykluser (vaskesyklus) | 78 kWh |
| Energiklasse (vaskesyklus) | D |
| Produktvekt | 56 kg |
| Energiklasse (vask/tørk) | D |
| Spenning | 230 V (220-240 V) |
| Energiforbruk per 100 sykluser | 69.0 kW/h |