Wiertło Smart Wiertło Sds Plus Quattro 14X200/150 Smart
-1%
fra 171,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Wiertło Smart Wiertło Sds Plus Quattro 14X200/150 Smart
Er du på jakt etter et høykvalitets bor som kan takle selv de mest krevende oppgavene? Da er Wiertło Smart Wiertło Sds Plus Quattro 14X200/150 Smart det perfekte valget for deg! Med sin imponerende lengde på 200 mm og diameter på 14 mm, er dette boret designet for å gi deg presisjon og effektivitet i arbeidet.
Spesifikasjoner og egenskaper
  • Type: SDS Plus bor
  • Lenge: 200 mm (150 mm arbeidslengde)
  • Diameter: 14 mm