Wzmacniacz Samochodowy Alpine Bbx-F1200
-1%
4-kanals forsterker til parallellforbindelse. 4 x 150 Watt....
fra 1 765,-
Tilgjengelig i 2 butikker
ALPINE BBX-F1200 4-kanals bilforsterker
Siste kjente pris:
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Wzmacniacz Samochodowy Alpine Bbx-F1200
Kraftfulle spesifikasjoner for optimale lytteopplevelser
  • Utgangseffekt: 1200 W maks
  • Kanaler: 4-kanals for eller 2-kanals brokobling
  • Frekvensrespons: 10 Hz til 25 kHz, noe som sikrer klare toner gjennom hele spekteret
  • Impedans: 2 ohm stabil, perfekt for moderne høyttalere