Xilence XP750R6.2 PSU XN430
XILENCE Xp750R6.2 Power Supply Unit (XN430) - Strøm: 750W - 80 PLUS certification: 80 PLUS...
fra 539,-
Tilgjengelig i 4 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Xilence Strømforsyning
-1%
-1%
Xilence XP750R6.2 PSU XN430
539,-
-5%
Xilence Performance X+ 750W Modular Atx 3.0 XN173
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Xilence XP750R6.2 PSU XN430 |
| Merke | Xilence |
Populære produkter
MSI PSU MSI MPG A1000GS PCIE5
4
-44%
Corsair SF Series SF750 80 PLUS Platinum SFX PSU
-3%
Seasonic Core GX 650-V2 - 650W ATX 3.1
729,-
-5%
be quiet! Power Zone 2 1200W BP030EU
-1%