Black Week & Black Friday 2025: Tilbud på Asus Laptop

-7%
ASUS TUF A18 R7 260 32GB 1TB RTX5060 90NR0NN1 M005U0
| RAM | 32 GB |
| Skjermstørrelse | 15" |
| Lagringsplass | 1 TB |
| Harddisktype | Solid State Drive (SSD) |
ASUS Tuf Gaming A18 TUF808UM-DICS8103W RYZ7 260/32GB/1TBSSD/RTX5060/W11Home French AZERTY Layout (90NR0NN1-M005U0) - Skjermstørrelse: 18" - Oppløsning : 1920 x 1200 - Berøringsskjerm: Nei - Vekt: 2.6Kg - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Windows 11 Home - SSD / Flash: 1TB - Minne: 32GB - Diskret grafikk: NVIDIA GeForce R...
fra 22 387,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-8%
ASUS VivoBook Go 15 R5 16GB 512GB 90NB0ZR2 M04P90
| RAM | 16 GB |
| Skjermstørrelse | 17.3 " |
| Lagringsplass | 512 GB |
| Harddisktype | Solid State Drive (SSD) |
| Oppløsning | 1920x1080 |
ASUS VivoBook Go 15 E1504FA-DICBQ2932W RYZ5/16GB/512SSD French AZERTY Layout (90NB0ZR2-M04P90) - Skjermstørrelse: 15.6" - Oppløsning : 1920 x 1080 - Berøringsskjerm: Nei - Vekt: 1.63Kg - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Windows 11 Home - SSD / Flash: 512GB - Minne: 16GB - Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig - CPU Model:...
fra 7 720,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-7%
ASUS VivoBook 17 X1704VA 90NB13X1 M00940
| Skjermstørrelse | 17.3 " |
| Lagringsplass | 512GB |
| Harddisktype | Solid State Drive (SSD) |
| Oppløsning | 1920x1080 |
ASUS VivoBook 17 X1704VA-AU833 FreeDOS French AZERTY Layout (90NB13X1-M00940) - Skjermstørrelse: 17.3" - Oppløsning : 1920 x 1080 - Berøringsskjerm: Nei - Vekt: 2.1Kg - Mobilt bredbånd: Nei - SSD / Flash: 1TB - Minne: 16GB - Prosessor Gen: 13th gen Intel® Core i7 - Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig - CPU Model: i7-1355U - B...
fra 9 956,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-6%
ASUS Chromebook CX3 14" 3 N355 8 128 CX1405CTA MW0355 ChromeOS
| Skjermstørrelse | 14" |
| Operativsystem | Windows 11 Home |
| Harddisktype | Solid State Drive (SSD) |
| Paneltype | IPS-Level |
| Oppløsning | 1920x1080 |
ASUS Chromebook CX3 14" 3-N355 8 128 CX1405CTA-MW0355 ChromeOS (90NX0934-M00C50) - Modell: ASUS Chromebook CX3 - Skjermstørrelse: 14" - Oppløsning : 1920 x 1080 - Berøringsskjerm: Nei - Vekt: 1.444Kg - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Chrome OS - HDD: 0GB - SSD / Flash: 128GB - Minne: 8GB - Prosessor Gen: Intel®...
fra 5 944,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-6%
ASUS Chromebook CX3 14" i3 1315U 8 256 CX3402CVA PQ1230 ChromeOS
| Skjermstørrelse | 14" |
| Operativsystem | Windows 11 Home |
| Oppløsning | 1366x768 |
ASUS Chromebook CX3 14" i3-1315U 8 256 CX3402CVA-PQ1230 ChromeOS (90NX07P2-M01JB0) - Skjermstørrelse: 14" - Oppløsning : 1920 x 1080 - Berøringsskjerm: Ja - Vekt: 1.432Kg - Mobilt bredbånd: Nei - Minne: 8GB - Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig - Tegnsett: Tysk - CPU Model: i3-1315U - Bildeformat: 16:9 - Bærekraft: EPEAT...
fra 6 576,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-8%
ASUS Chromebook CX3 CX3402CVA-MW0348 i3-1315U 14" 8GB 256GB ChromeOS 90NX07P1-M00C80
| RAM | 8 GB |
| Skjermstørrelse | 14" |
| Lagringsplass | 256 GB |
| Harddisktype | Solid State Drive (SSD) |
| Oppløsning | 1920x1080 |
ASUS Chromebook CX3 14" i3-1315U 8 256 CX3402CVA-MW0348 ChromeOS (90NX07P1-M00C80) - Skjermstørrelse: 14" - Oppløsning : 1920 x 1080 - Berøringsskjerm: Nei - Vekt: 1.432Kg - Mobilt bredbånd: Nei - Minne: 8GB - Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig - Tegnsett: Tysk - CTO / BTO: Nei - CPU Model: i3-1315U - Bildeformat: 16:9 -...
fra 7 235,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

