Black Week & Black Friday 2025: Tilbud på Microsoft Laptop

-5%
Microsoft Surface Pro 10 Intel Core
| Skjermstørrelse | 14" |
| Lagringsplass | 256GB |
| Harddisktype | HDD |
Microsoft Surface Pro 10 Intel Core (ZDW-00004) - Modell: Microsoft Surface Pro 10 - Skjermstørrelse: 13" - Oppløsning : 2880 x 1920 - Berøringsskjerm: Ja - Vekt: 0.879Kg - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Windows 11 Pro - HDD: 0GB - SSD / Flash: 512GB - Minne: 16GB - Prosessor Gen: 1st gen Intel® Core Ultra 7 - Diskre...
fra 32 279,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-5%
Microsoft Surface Pro 11 U7 32/512GB Plati Win11
| RAM | 32 GB |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Lagringsplass | 512 GB |
Microsoft Surface Pro 11 U7 32/512GB Plati Win11 (EP2-20050) - CTO / BTO: Nei
fra 29 030,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-5%
Microsoft Surface Laptop7 15" CU7/32GB/1TB DE Black W11P
| RAM | 32 GB |
| Skjermstørrelse | 15" |
| Lagringsplass | 1 TB |
Microsoft Surface Laptop7 15" CU7/32GB/1TB DE Black W11P (EP2-22893) - CTO / BTO: Nei
fra 32 757,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-7%
Microsoft Surface Laptop7 15" CU5/16GB/512GB DE Black W11P
| RAM | 16 GB |
| Skjermstørrelse | 15" |
| Lagringsplass | 512 GB |
Microsoft Surface Laptop7 15" CU5/16GB/512GB DE Black W11P (EP2-22652) - CTO / BTO: Nei
fra 23 353,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-7%
Microsoft Surface Laptop7 13" CU5/16GB/256GB DE Platin W11P
| RAM | 16 GB |
| Skjermstørrelse | 13" |
| Lagringsplass | 256 GB |
Microsoft Surface Laptop7 13" CU5/16GB/256GB DE Platin W11P (EP2-20934) - CTO / BTO: Nei
fra 19 239,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-10%
Microsoft Surface Pro 12" Type Cover AT/DE SLATE
| Skjermstørrelse | 17" |
Microsoft Surface Pro 12" tysk (EP2-32877) - Type: Tastatur - Tegnsett: Tysk - Tilkobling: Dokking - Grensesnitt: Microsoft Cover port
fra 1 411,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
1
2

