Microsoft Trackball mus

Microsoft Surface datamus Bluetooth BlueTrack
Microsoft Surface Mouse - Mus - Høyre- Og Venstrehåndet - Optisk - Trådløs - Bluetooth 4.0 - Grå - Kommersiell - For Surface Pro 7
fra 841,31
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 - Purple - Mus - Optisk - 3 knapper - Lilla
| Farge | Lilla |
| Type | Standardmus |
| Bredde | 58.1 mm |
| Høyde | 38.2 mm |
| Vekt | 90.0 g |
Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 - mus - 2.4 GHz - pantonepurpur (U7Z-00043) - Type: Mus - Tegnsett: - - Tilkobling: Trådløs - Grensesnitt: RF kabel-fri
fra 255,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 - Red - Mus - Optisk - 3 knapper - Rød
| Farge | Hvit, Svart, Sølv, Grå, Blå, Rød, Isrosa, Armygrønn, Tåkete syrin |
| Type | Standardmus |
| Bredde | 58.1 mm |
| Høyde | 38.2 mm |
| Vekt | 90.0 g |
Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 - mus - 2.4 GHz - flammerød (U7Z-00033) - Type: Mus - Tegnsett: - - Tilkobling: Trådløs - Grensesnitt: RF kabel-fri
fra 255,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Microsoft Surface Arc mus (lys grå)
| Farge | Grå |
| Bredde | 57 mm |
| Høyde | 14.5 mm |
| Type bevegelseslesere | Optisk |
| Antall knapper | 2 |
Microsoft Surface Arc Mouse - mus - Bluetooth 4.1 - lysegrå (CZV-00003) - Type: Mus - Tegnsett: - - Tilkobling: Trådløs - Grensesnitt: Bluetooth
fra 899,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Microsoft Surface Arc Mouse - Mus - Optisk - 2 Knapper - Trådløs - Bluetooth 4.1 - Svart - Kommersiell
| Farge | Svart |
Microsoft Surface Arc Mouse Black Commercial (FHD-00021) - Type: Mus - Tegnsett: - - Tilkobling: Trådløs - Grensesnitt: Bluetooth
fra 1 261,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse - Mus - Optisk - 5 - Blå
| Farge | Blå |
| Type | Ergonomisk mus |
| Bredde | 76, 3 mm |
| Høyde | 42, 4 mm |
| Vekt | 91 g |
Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse - mus - Bluetooth 5.0 LE - pastellblå (222-00052) - Type: Mus - Tegnsett: - - Tilkobling: Trådløs - Grensesnitt: Bluetooth
fra 933,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Microsoft Surface Arc Mouse mouse Bluetooth 4.1 violet Mus Optisk 2 Lilla EP2 32838
Mus, optisk, 2 knapper, trdls, Bluetooth 4.1, fiolett
fra 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
1
2

