Nzxt Vifter

NZXT F120P 120mm PWM Vifte (hvit)
fra 179,-
| Bredde | 120.0 mm |
| Type | PV-vifter |
| Høyde | 26.0 mm |
| Antall vifter | 1 |
| Viftediameter | 120 mm |
NZXT F Series F120P - kabinettvifte (RF-P12SF-W1) - Bruktområdet: PC-kjølevifte - Fan diameter: 12cm
fra 179,-
Tilgjengelig i 1 butikker
NZXT F Series F120P - kabinettvifte (RF-P12SF-W1) - Bruktområdet: PC-kjølevifte - Fan diameter: 12cm

NZXT F140Q 140mm Black Single
fra 1 063,-
| Farge | Svart |
Nzxt F Series F140q - Kabinettvifte - 140 Mm - Matt Svart
fra 1 063,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Nzxt F Series F140q - Kabinettvifte - 140 Mm - Matt Svart

NZXT F140Q 140mm White Single
fra 319,-
| Farge | Hvit |
NZXT F Series F140Q - kabinettvifte (RF-Q14SF-W1) - Bruktområdet: PC-kjølevifte - Fan diameter: 14cm
fra 319,-
Tilgjengelig i 2 butikker
NZXT F Series F140Q - kabinettvifte (RF-Q14SF-W1) - Bruktområdet: PC-kjølevifte - Fan diameter: 14cm

NZXT Kraken 120 - 120mm vannkjøling
fra 1 200,-
NZXT Kraken 120 - 120mm vannkjøling (RL-KR120-B1) - Bruktområdet: Prosessor - Fan diameter: 12cm
fra 1 200,-
Tilgjengelig i 2 butikker
NZXT Kraken 120 - 120mm vannkjøling (RL-KR120-B1) - Bruktområdet: Prosessor - Fan diameter: 12cm

NZXT Kraken 360 RGB - White 360mm AIO vannkjøling med LCD-skjerm og RGB-vifter
fra 3 551,-
| Farge | Hvit |
| Bredde | 394.0 mm |
| Type | CPU vannkjølere |
| Høyde | 27.0 mm |
| Viftediameter | 120 mm |
NZXT Kraken 360 RGB CPU Vannkj??ler - 360mm, LCD-skjerm, 3x120mm RGB vifter, Hvit
fra 3 551,-
Tilgjengelig i 2 butikker
NZXT Kraken 360 RGB CPU Vannkj??ler - 360mm, LCD-skjerm, 3x120mm RGB vifter, Hvit

NZXT F120Q 120mm PMW Vifte (hvit)
fra 455,-
| Bredde | 120.0 mm |
| Type | PV-vifter |
| Høyde | 26.0 mm |
| Antall vifter | 1 |
| Viftediameter | 120 mm |
NZXT F Series F120Q - kabinettvifte (RF-Q12SF-W1) - Bruktområdet: PC-kjølevifte - Fan diameter: 12cm
fra 455,-
Tilgjengelig i 1 butikker
NZXT F Series F120Q - kabinettvifte (RF-Q12SF-W1) - Bruktområdet: PC-kjølevifte - Fan diameter: 12cm

NZXT F120P 120mm PWM Vifte (sort)
fra 445,-
| Bredde | 120.0 mm |
| Type | PV-vifter |
| Høyde | 26.0 mm |
| Antall vifter | 1 |
| Viftediameter | 120 mm |
NZXT F120P PC-vifte - 120mm (H??yt statisk trykk) Sort
fra 445,-
Tilgjengelig i 1 butikker
NZXT F120P PC-vifte - 120mm (H??yt statisk trykk) Sort

NZXT F140 RGB Core Fan 140mm - Double Pack Black with Controller
fra 789,-
| Farge | Svart |
| Bredde | 140.0 mm |
| Høyde | 140.0 mm |
| Viftediameter | 140 mm |
| Antall vifter | 2 |
NZXT F140 Rgb Core Computer Case (RF-C14DF-B1) - Bruktområdet: PC-kjølevifte - Fan diameter: 14cm
fra 789,-
Tilgjengelig i 1 butikker
NZXT F140 Rgb Core Computer Case (RF-C14DF-B1) - Bruktområdet: PC-kjølevifte - Fan diameter: 14cm
1
2
