Tørketrommel Asko Varmepumpe

ASKO T608HX.W Tørketrommel
fra 16 509,-
| Farge | Hvit |
| Lydnivå | 64 dB |
| Egenskaper | Display, Varmepumpefunksjon |
| Kontrolltype | Dreieknapp |
| Antall programmer | 18 st |
ASKO tørketrommel med varmepumpe 8kg T608HX.WDenne energisparende tørketrommelen med varmepumpe fra Style-serien har en solid og holdbar konstruksjon med en trommel i rustfritt stål og en pålitelig børsteløs motor. Installasjonen er enkel siden man ikke trenger å legge noen rør, og den egner seg også for områder med begrenset...
fra 16 509,-
Tilgjengelig i 1 butikker
ASKO tørketrommel med varmepumpe 8kg T608HX.WDenne energisparende tørketrommelen med varmepumpe fra Style-serien har en solid og holdbar konstruksjon med en trommel i rustfritt stål og en pålitelig børsteløs motor. Installasjonen er enkel siden man ikke trenger å legge noen rør, og den egner seg også for områder med begrenset...

Asko Professional TDC1481HCS Kondenstørketrommel med Varmepumpe i Rustfritt Stål
fra 33 795,-
| Farge | Rustfritt stål |
| Lydnivå | 65 dB |
| Egenskaper | Display, Varmepumpefunksjon |
| Kontrolltype | Dreieknapp, Knapper |
| Antall programmer | 12 st |
Asko tørketrommel for profesjonelle med energisparende varmepumpeteknologi
fra 33 795,-
Tilgjengelig i 5 butikker
Asko tørketrommel for profesjonelle med energisparende varmepumpeteknologi

ASKO Professional TDC1771HC 7kg Kondenstrommel med Varmepumpe i Rustfritt Stål
fra 26 295,-
| Farge | Rustfritt stål |
| Lydnivå | 66 dB |
| Egenskaper | Display, Varmepumpefunksjon |
| Kontrolltype | Knapper |
| Energiklasse | A+++ |
Asko tørketrommel for profesjonelle med energisparende varmepumpeteknologi
fra 26 295,-
Tilgjengelig i 5 butikker
Asko tørketrommel for profesjonelle med energisparende varmepumpeteknologi

Asko Style T611HX.W Tørketrommel
fra 19 269,-
| Farge | Hvit |
| Lydnivå | 65 dB |
| Egenskaper | Fuktsensor |
| Kontrolltype | Dreieknapp |
| Energiklasse | A |
Romslig Asko tørketrommel muliggjør forfrisking av klær med damp
fra 19 269,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Romslig Asko tørketrommel muliggjør forfrisking av klær med damp

ASKO T208H.W Tørketrommel
fra 11 859,-
| Farge | Hvit |
| Lydnivå | 64 dB |
| Egenskaper | Fuktsensor |
| Kontrolltype | Dreieknapp |
| Antall programmer | 10 st |
Asko tørketrommel for skånsom og effektiv tørking
fra 11 859,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Asko tørketrommel for skånsom og effektiv tørking

Beste Tørketrommel april 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Asko T408HDS Tørketrommel
fra 15 759,-
| Farge | Rustfritt stål |
| Lydnivå | 64 dB |
| Egenskaper | Display, Varmepumpefunksjon |
| Kontrolltype | Dreieknapp, Knapper |
| Antall programmer | 6 st |
Asko tørketrommel for skånsom og effektiv tørking
fra 15 759,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Asko tørketrommel for skånsom og effektiv tørking

Asko Logic T408HDW Tørketrommel
fra 14 429,-
| Farge | Hvit |
| Lydnivå | 64 dB |
| Egenskaper | Display, Varmepumpefunksjon |
| Kontrolltype | Dreieknapp, Knapper |
| Antall programmer | 10 st |
ASKO tørketrommel med vamepumpe 8kg T408HD.WDenne energisparende tørketrommelen med varmepumpe fra Logic-serien har en solid og holdbar konstruksjon med en trommel i rustfritt stål og en pålitelig børsteløs motor. Installasjonen er enkel siden man ikke trenger å legge noen rør, og den egner seg også for områder med begrenset...
fra 14 429,-
Tilgjengelig i 2 butikker
ASKO tørketrommel med vamepumpe 8kg T408HD.WDenne energisparende tørketrommelen med varmepumpe fra Logic-serien har en solid og holdbar konstruksjon med en trommel i rustfritt stål og en pålitelig børsteløs motor. Installasjonen er enkel siden man ikke trenger å legge noen rør, og den egner seg også for områder med begrenset...

Asko Style T608HX.S Tørketrommel
fra 17 839,-
| Farge | Grå |
| Egenskaper | Display, Varmepumpefunksjon |
| Type | Kondenstrommel |
| Varmepumpe | Ja |
| Dybde | 654 mm |
Asko tørketrommel muliggjør forfrisking av klær med damp
fra 17 839,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Asko tørketrommel muliggjør forfrisking av klær med damp
