Black Week & Black Friday 2025: Tilbud pÄ Ubiquiti Router

Ubiquiti UISP Styrt Switch 9x10/100/1000 + 2x1G/10G SFP+ Rackmonterbar Hvit
| Vekt | 1450 g |
| Bredde | 210.4 mm |
| Dybde | 140.2 mm |
| HĂžyde | 43.7 mm |
| produktfarge | Hvit |

Ubiquiti UISP-R Router med 8 Gigabit Ethernet-porter i hvit
| Vekt | 600 g |
| Bredde | 210.4 mm |
| Dybde | 95 mm |
| HĂžyde | 29 mm |
| produktfarge | Hvit |

Ubiquiti Ufiber Wifi6 TrÄdlÞs Router Dual-Band 1Gbps 300/1200 Mbps
| Wi-Fi | Ja |
| TrÄdlÞs hastighet 2,4 GHz | 300 Mbps |
| TrÄdlÞs hastighet 5 GHz | 1200 Mbps |
| MIMO | Ja |
| Meshsystem | Ja |

Ubiquiti PowerBeam M5 Nettverksbro 25dBi 1Gbe Hvit
| Vekt | 1753 g |
| Dybde | 275 mm |
| maksimal dataoverfĂžringshastighet | 1000 Mbit/s |
| antenne forbedringsnivÄ (max) | 25 dBi |
| ethernet/bredbÄndsforbindelse | Ja |

Ubiquiti EdgeRouter ER-4 Router med 1Gbe LAN og VPN-stĂžtte
| Wi-Fi | Nei |
| MIMO | Nei |
| Meshsystem | Nei |
| Ethernetstandarder | Ethernet (10 Mbit/s), Fast Ethernet (100 Mbit/s), Gigabit Ethernet (1 Gbit/s) |
| LAN-porter | 3 |

Ubiquiti UniFi G2 Kablet Tilgangskontroll Starter Kit med 7 Ethernet-tilkoblinger i SĂžlv
| produktfarge | SĂžlv |
| indikasjonslampe | Ja |
| antall ethernets-/bredbÄndstilkoblinger (rj-45) | 7 |
| strĂžmkildetype | PoE |

Ubiquiti Bullet AC TrÄdlÞst Tilgangspunkt AirMax AC 2.4/5 GHz IP67 Sort
| Vekt | 213 g |
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 46 mm |
| HĂžyde | 46 mm |
| produktfarge | Sort |

Ubiquiti NanoBeam M5-16 TrÄdlÞs Bro med 5 GHz Wi-Fi og 16 dBi Antenneforsterkning
| Wi-Fi | Ja |
| MIMO | Ja |
| LAN-porter | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Vekt | 320 g |

Ubiquiti Nanostation Loco M2 - TrÄdlÞst Tilgangspunkt - Airmax - 2.4 Ghz

Ubiquiti Ltu Xr - TrÄdlÞs Bro - Ltu - Ltu - Stangmonterbar
| Vekt | 3200 g |
| Bredde | 747 mm |
| Dybde | 347 mm |
| HĂžyde | 525 mm |
| produktfarge | Hvit |

UBIQUITI 4.9-5.9 GHz airMAX BaseStation 16 dBi 120° w/ Rocket Kit

UBIQUITI Point-to-point PtP dish

UBIQUITI UISP Horn 5.15 - 6.875 GHz

Ubiquiti Ufiber Loco - Gpon-Terminal - Gigabit Ethernet - 2.488 Gbps
| Vekt | 77 g |
| produktfarge | Sort, GrÄ |
| led-indikatorer | StrĂžm, online, LTE, signalstyrke |
| innebygd prosessor | Ja |
| prosessorfrekvens | 240 MHz |

Ubiquiti Sunmax Solarpoint, EnkeltbÄnd (2.4 Ghz), Ethernet/BredbÄndsforbindelse, Hvit
| Farge | Hvit |

Ubiquiti Unifi Access Reader Lite - Bluetooth/Nfc NĂŠrhetsleser - Kablet - Nfc, Bluetooth 4.1, Mifare - 13.56 Mhz - 10/100 Ethernet

UBIQUITI 2.4 GHz airFiber Dish 24 dBi CATEGORY E

UBIQUITI NanoStation 5AC Loco 13dBi 5pack

Ubiquiti Ufiber Loco - Gpon-Terminal - Gigabit Ethernet - 2.488 Gbps (En Pakke 5)
| Vekt | 77 g |
| Bredde | 7.5 mm |
| Dybde | 6.5 mm |
| HĂžyde | 26.4 mm |
| produktfarge | Sort, GrÄ |

Ubiquiti Ltu Lite - TrÄdlÞst Tilgangspunkt - Ltu
| Wi-Fi | Nei |
| MIMO | Nei |
| LAN-porter | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Vekt | 250.0 g |


Ubiquiti Ufiber Loco - Gpon-Terminal - Gigabit Ethernet - 2.488 Gbps (En Pakke 20)
| Vekt | 77 g |
| Bredde | 7.5 mm |
| Dybde | 6.5 mm |
| HĂžyde | 26.4 mm |
| produktfarge | Sort, GrÄ |

Ubiquiti Rocket M3 - TrÄdlÞst Tilgangspunkt - Airmax

Ubiquiti Rocket 2Ac Prism R2ac - TrÄdlÞst Tilgangspunkt - Airmax Ac - Airmax Ac - Dc-StrÞm
| Vekt | 440 g |
| Bredde | 88 mm |
| Dybde | 40 mm |
| HĂžyde | 230 mm |
| produktfarge | Hvit |

Ubiquiti Ltu Instant - TrÄdlÞs Bro - Ltu - Stangmonterbar (En Pakke 5)

UBIQUITI LTU LR airFiber LTU
Oppdag fantastiske Black Friday-tilbud pÄ Ubiquiti Routere
Black Friday er rett rundt hjÞrnet, og hos Prisradar.no kan du finne de mest imponerende tilbudene pÄ Ubiquiti routere fra et bredt spekter av butikker over hele Norge. Dette er den ideelle muligheten til Ä oppgradere ditt hjemmenettverk med fÞrsteklasses teknologi, samtidig som du sparer penger. Grip sjansen til Ä fÄ eksklusive rabatter pÄ de nyeste modellene!
Om Ubiquiti
Ubiquiti er en anerkjent aktÞr innen nettverkslÞsninger, kjent for sine innovative produkter som leverer hÞy ytelse og pÄlitelighet. Med et fokus pÄ bÄde hjemme- og bedriftsmarkedet, tilbyr Ubiquiti et variert utvalg av routere som gir deg muligheten til Ä bygge et robust og effektivt nettverk. Deres produkter kombinerer avansert teknologi med brukervennlighet, noe som gjÞr dem populÊre blant bÄde teknikere og vanlige brukere.
Hvorfor velge Ubiquiti routere?
- HÞy ytelse: Ubiquiti routere er designet for Ä hÄndtere hÞy bÄndbredde og flere enheter, perfekt for moderne hjem og kontorer.
- Brukervennlighet: Enkel installasjon og administrasjon gjĂžr det lett Ă„ sette opp og vedlikeholde nettverket ditt.
- Skalerbarhet: Ubiquiti tilbyr lĂžsninger som kan tilpasses etter hvert som dine behov vokser.
Finn dine Ubiquiti favoritter pÄ Prisradar.no
BesÞk Prisradar.no for Ä oppdage de beste Black Friday tilbudene pÄ Ubiquiti routere. Vi samler de mest attraktive rabattene fra forskjellige butikker, slik at du enkelt kan sammenligne priser og finne den perfekte lÞsningen for ditt nettverk. Forbered deg pÄ en sÞmlÞs internettopplevelse med Ubiquiti!

