Ubiquiti Router

Ubiquiti AirMax AM-5AC21-60 21 dBi Direksjonal Antenne for Utendørs Stangmontering
Antenne, 21 dBi, direksjonal, utendrs, stangmontering
fra 2 039,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Ubiquiti UniFi Dream Router
| Wi-Fi | Ja |
| Trådløs hastighet 2,4 GHz | 600 Mbps |
| Trådløs hastighet 5 GHz | 2400 Mbps |
| MIMO | Ja |
| Meshsystem | Nei |
Trdls ruter, 4-portssvitsj, GigE, Wi-Fi 6, Dobbeltbnd
fra 3 390,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Unifi - Samlet Kabel - 305 M - Uskjermet - Cat 6 - Innendørs
Ubiquiti UniFI samlet kabel - 305 m (UC-C6-CMP) - Type: Cat6 - Farge: Hvit - ECOLABELS: EASY ON THE PLANET - ECOLABELS: OEKO-TEX
fra 5 265,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Unifi AP-AC Pro Trådløst Tilgangspunkt Wi-Fi 5 2.4 GHz 5 GHz
Ubiquiti Unifi Uap-Ac-M - Trådløst Tilgangspunkt - Wi-Fi 5 - 2.4 Ghz, 5 Ghz - Dc-Strøm
fra 1 807,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Unifi Ap-Ac Lite - Trådløst Tilgangspunkt - Wi-Fi 5 - 2.4 Ghz, 5 Ghz
| Wi-Fi | Ja |
| MIMO | Ja |
| LAN-porter | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Vekt | 170.0 g |
Wireless AC-aksessspunkt for Unifi-systemet som gjør at flere aksesspunkter danner et felles trådløst nettverk (SSID). Klientene kan hoppe fritt mellom de sammenkoblede aksesspunktene. Støtte for trådløse hastigheter på opptil 867 Mb/s på 5 GHz-båndet og 300 Mb/s på 2,4 GHz-båndet (kan automatisk overføre klienter til 5 GHz-b...
fra 1 249,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
Ubiquiti Ufiber Loco - Gpon-Terminal - Gigabit Ethernet - 2.488 Gbps
| Vekt | 77 g |
| produktfarge | Sort, Grå |
| led-indikatorer | Strøm, online, LTE, signalstyrke |
| innebygd prosessor | Ja |
| prosessorfrekvens | 240 MHz |
Ubiquiti UFiber loco - GPON-terminal (UF-LOCO) - Produkt: Diverse
fra 566,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Ubiquiti Unifi Access Reader Lite - Bluetooth/Nfc Nærhetsleser - Kablet - Nfc, Bluetooth 4.1, Mifare - 13.56 Mhz - 10/100 Ethernet
Bluetooth/NFC nrhetsleser, kablet, NFC, Bluetooth 4.1, Mifare, 13.56 MHz, 10/100 Ethernet
fra 1 494,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti EdgeRouter X Gigabit Ethernet Ruter med PoE
| Wi-Fi | Nei |
| MIMO | Nei |
| Meshsystem | Nei |
| Ethernetstandarder | Gigabit Ethernet (1 Gbit/s) |
| LAN-porter | 5 |
Ubiquiti Edgerouter Er-X - Ethernet - Poe - Wan - Sort
fra 789,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Unifi Uap-Nanohd - Trådløst Tilgangspunkt - Wi-Fi 5 - 2.4 Ghz, 5 Ghz - Dc-Strøm - Vegg/Tak-Monterbar
| Wi-Fi | Ja |
| MIMO | Ja |
| LAN-porter | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Vekt | 300.0 g |
Wireless AC-aksesspunkt for Unify-systemet som gjør at flere aksesspunkter danner et felles trådløst nettverk (SSID). Klientene kan hoppe fritt mellom de sammenkoblede aksesspunktene. Ved å øke antall datastrømmer på 5 GHz-båndet fra tre til fire, kan aksesspunkten overføre opptil 1733 Mb/s på ett og samme bånd. Gir hastighet...
fra 2 399,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Unifi Uap-Ac-M-Pro - Trådløst Tilgangspunkt - Wi-Fi 5 - 2.4 Ghz 5 Ghz - Dc-Strøm
| Wi-Fi | Ja |
| MIMO | Ja |
| LAN-porter | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Vekt | 633.0 g |
Unifi UAP-AC Mesh Pro er en Wireless AC-aksesspunkt for Unify-systemet som gjør at flere aksesspunkter danner et felles trådløst nettverk (SSID). Klientene kan hoppe fritt mellom de sammenkoblede aksesspunktene. Gir hastigheter på opptil 1300 Mb/s på 5 GHz-båndet og 450 Mb/s på 2,4 GHz-båndet.
fra 2 995,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

UBIQUITI 4.9-5.9 GHz airMAX BaseStation 16 dBi 120° w/ Rocket Kit
Ubiquiti Am-5G16-120 Airmax 2X2 Mimo Basestasjon Sektorantenne 16Dbi/ 120Deg
fra 756,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-1%
UBIQUITI U-PoE PoE++ Adapter 802.3BT | Max 60W
Ubiquiti U-Poe++ - Strøminjektor - Ac 100-240 V - 60 Watt - Utgangskontakter: 1
fra 301,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

UBIQUITI Wave-AP 60 GHz PtMP access point powered by Wave Technology
Ubiquiti UISP Wave - trådløst tilgangspunkt - Wi-Fi 6 (Wave-AP) - Hastighet: 5.4Gbps - Type: Aksesspunkt
fra 6 654,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
UBIQUITI Tamper-resistant junction box
| Vekt | 470 g |
| Høyde | 159.7 mm |
| produktfarge | Hvit |
| guide for hurtiginstallering | Ja |
Ubiquiti Tamper-resistant junction box (UACC-CAMERA-JB-W) - Type: Montering
fra 687,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

UBIQUITI NanoStation 5AC Loco 13dBi 5pack
Ubiquiti NanoStation loco 5AC - trådløs bro (Loco5AC-5) - Hastighet: 450Mbps - Type: Aksesspunkt
fra 3 335,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

UBIQUITI airMAX 5 GHz PowerBeam ac Gen2 UBNT_CAR
Ubiquiti PowerBeam ac Gen2 PBE-5AC-ISO-Gen2 - trådløs bro - AirMax ac (PBE-5AC-ISO-GEN2) - Hastighet: 450Mbps - Type: Bridge
fra 1 719,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Ltu Rocket - Trådløst Tilgangspunkt - Ltu - 5 Ghz
| LAN-porter | 1 |
| Vekt | 468.0 g |
| Bredde | 8.2 cm |
| Dybde | 4.8 cm |
| Høyde | 24.4 cm |
Ubiquiti Ltu Rocket - Trådløst Tilgangspunkt - Ltu - 5 Ghz
fra 4 627,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Ubiquiti - Amplifi Hd Mesh Router - Trådløs Router - 4-Port Switch - Gige - 802.11A/B/G/N/Ac
| Wi-Fi | Ja |
| Trådløs hastighet 2,4 GHz | 350 Mbps |
| Trådløs hastighet 5 GHz | 1400 Mbps |
| MIMO | Ja |
| Meshsystem | Ja |
Ubiquiti - Amplifi Hd Mesh Router - Trådløs Router - 4-Port Switch - Gige - 802.11A/B/G/N/Ac
fra 1 938,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Woodskin - Deksel For Nettverksenhet - Front - Tre (En Pakke 3)
| produkttype | Deksel for WLAN-tilgangspunkt |
| produktfarge | Tre |
| harmonisert system (hs)-kode | 85177900 |
Naturlig trefinish gjør at nettverksutstyr glir inn i kontorinteriøret
fra 580,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

UBIQUITI Point-to-point PtP dish
Ubiquiti Point-to-point (PtP) dish (UISP-Dish) - Hastighet: 0Mbps - Type: Antenne
fra 4 589,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-1%
UBIQUITI UISP Horn 5.15 - 6.875 GHz
Ubiquiti UISP Horn - antenne (UISP-Horn) - Hastighet: 0Mbps - Type: Antenne
fra 2 395,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

UBIQUITI RocketDish LW airMAX 5GHz 2x2 PtP Bridge
Antenne, parabol, 30 dBi, direksjonal, utendrs, stangmontering
fra 1 240,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Ubiquiti Amplifi Alien Kit Mesh system AX6000 2 pk.
Ubiquiti Amplifi Alien Router & Mesh Point er en pakke med Alien-ruter og tilhørende mesh-node for Wifi 6 i hele hjemmet. Installeres enkelt på ett minutt og kan styres helt fra appen eller ruterens store touchskjerm. Backhaul mellom de to enhetene på hele 4800 Mb/s via Wifi 6.
fra 10 190,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
UBIQUITI LTU LR airFiber LTU
Ubiquiti LTU LR - trådløs bro - LTU (LTU-LR) - Hastighet: 600Mbps - Type: Bridge
fra 1 807,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Ltu Instant - Trådløs Bro - Ltu - Stangmonterbar (En Pakke 5)
Ubiquiti UISP LTU Instant (5-pack) (LTU-Instant-5) - Hastighet: 900Mbps
fra 4 464,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Unifi Uap-Ac-Shd - Trådløst Tilgangspunkt - Wi-Fi 5 - 2.4 Ghz, 5 Ghz
Ubiquiti Unifi Uap-Ac-Shd - Trådløst Tilgangspunkt - Wi-Fi 5 - 2.4 Ghz, 5 Ghz
fra 5 940,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
Ubiquiti Ufiber Loco - Gpon-Terminal - Gigabit Ethernet - 2.488 Gbps (En Pakke 5)
| Vekt | 77 g |
| Bredde | 7.5 mm |
| Dybde | 6.5 mm |
| Høyde | 26.4 mm |
| produktfarge | Sort, Grå |
Ubiquiti UFiber loco - GPON-terminal (UF-LOCO-5) - Produkt: Mediekonverterere
fra 2 548,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
Ubiquiti Sunmax Solarpoint, Enkeltbånd (2.4 Ghz), Ethernet/Bredbåndsforbindelse, Hvit
| Farge | Hvit |
Ubiquiti SunMAX SolarPoint trdls ruter Raskt Ethernet Enkeltbnd (2.4 GHz) Hvit
fra 2 590,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
Ubiquiti Ltu Lite - Trådløst Tilgangspunkt - Ltu
| Wi-Fi | Nei |
| MIMO | Nei |
| LAN-porter | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Vekt | 250.0 g |
Høyhastighets 5 GHz-lenke opptil 1 000 Mbps for jevn dataoverføring utendørs Integrert PoE og medfølgende adapter forenkler montering på stolpe 13 dBi intern antenne gir fokusert rekkevidde uten ekstra utstyr Driftstemperatur fra -40 til 60 °C og bruker kun maks 8,5 W for effektiv strømbruk
fra 1 267,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Unifi Uap-Ac-Shd - Trådløst Tilgangspunkt - Wi-Fi 5 - 2.4 Ghz, 5 Ghz (En Pakke 5)
Ubiquiti UniFi UAP-AC-SHD - trådløst tilgangspunkt - Wi-Fi 5 (UAP-AC-SHD-5) - Hastighet: 2.53Gbps - Type: Aksesspunkt
fra 27 386,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
UBIQUITI 2.4 GHz airFiber Dish 24 dBi CATEGORY E
Ubiquiti airFiber X AF-2G24-S45 - antenne (AF-2G24-S45) - Hastighet: 1.4Gbps - Type: Bridge
fra 2 411,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

UBIQUITI airFiber 2X 2.4GHz Point-to-Point 500+ Mbps Radio
| Vekt | 350 g |
| Bredde | 224 mm |
| Dybde | 82 mm |
| Høyde | 48 mm |
| produktfarge | Hvit |
Ubiquiti airFiber X AF-2X - trådløs bro - AirFiber (AF-2X) - Hastighet: 500Mbps - Type: Bridge
fra 6 144,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Rocket M3 - Trådløst Tilgangspunkt - Airmax
Ubiquiti Rocket M3 - Trådløst tilgangspunkt - AirMax - AirMax (ROCKETM3) - Hastighet: 300Mbps - Type: Basestasjon
fra 2 156,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Rocketdish Radome Rad-Rd3 - Deksel For Nettverksantenne
Ubiquiti RocketDish Radome RAD-RD3 - deksel for nettverksantenne (RAD-RD3) - Produkt: Antennetilbehør
fra 1 494,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Airfiber 5 Trådløs Bro 1000 Mbit/s
| Vekt | 1600 g |
| Bredde | 468.4 mm |
| Dybde | 281.4 mm |
| Høyde | 938.4 mm |
| maksimal dataoverføringshastighet | 1000 Mbit/s |
Ubiquiti AirFiber, AF-5U 1Gbps+ Backhaul, 5.7-6.2GHz P2P Richtfunk (AF-5U EU)
fra 12 848,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
Ubiquiti Ufiber Loco - Gpon-Terminal - Gigabit Ethernet - 2.488 Gbps (En Pakke 20)
| Vekt | 77 g |
| Bredde | 7.5 mm |
| Dybde | 6.5 mm |
| Høyde | 26.4 mm |
| produktfarge | Sort, Grå |
Ubiquiti UFiber loco - GPON-terminal (UF-LOCO-20) - Produkt: Mediekonverterere
fra 9 814,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
Ubiquiti Rocket 2Ac Prism R2ac - Trådløst Tilgangspunkt - Airmax Ac - Airmax Ac - Dc-Strøm
| Vekt | 440 g |
| Bredde | 88 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Høyde | 230 mm |
| produktfarge | Hvit |
Ubiquiti Rocket 2Ac Prism R2ac - Trådløst Tilgangspunkt - Airmax Ac - Dc-Strøm
fra 2 442,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti AirFiber AF-24 Trådløs Bro 1.4Gbps Hvit
| Farge | Hvit |
| Vekt | 1500 g |
| Bredde | 426 mm |
| Dybde | 303 mm |
| Høyde | 649 mm |
Ubiquiti Ubiquit AirFiber AF-24 24 GHz Point-to-Point 1.4Gbps+ Radio system, license free (AF-24) - Hastighet: 1.4Gbps - Type: Bridge
fra 19 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

UBIQUITI AirMaxSector 2.4 Ghz 15 dBi 120 deg
Ubiquiti AirMax Sector AM-2G15-120 - antenne (AM-2G15-120) - Hastighet: 0Mbps - Type: Antenne
fra 1 675,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

.png%3F20250603210121&w=256&q=75)
