Ubiquiti Switchere og hubs

Ubiquiti Hot-Swappable Power Module (600W) For Ecs-48-Poe And Ecs-24-Poe
Strmforsyning (plug-in modul), AC 100-240 V, 600 watt
fra 1 887,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

-2%
Ubiquiti - Monteringssett For Nettverksenhet - Veggmonterbar
| Bredde | 127.7 mm |
| Vekt | 125 g |
| Høyde | 5.1 mm |
| Dybde | 113.5 mm |
| kroppsmateriale | Polykarbonat (PC), Silikon |
Ubiquiti - Monteringssett For Nettverksenhet - Veggmonterbar
fra 334,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Ubiquiti Unifi Switch Pro Max 24 - Switch - L3 - Styrt - 16 X 10/100/1000 + 8 X 2.5Gbase-T + 2 X 10 Gigabit Ethernet - Stasjonær, Rackmonterbar
| Bredde | 442.4 mm |
| Vekt | 4300 g |
| Høyde | 43.7 mm |
| Dybde | 325 mm |
| rack-montering | Ja |
Ubiquiti Pro Max 24 L3 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Gr
fra 5 136,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Ubiquiti UniFi Switch US-XG-6POE (817882021456)
| Managed | Ja |
| Antall porter | 6 |
| Rackmonteringsbar | Nei |
| Bredde | 26.8 cm |
| Ethernetstandarder | 10 Gigabit Ethernet (10 Gbit/s) |
Switch, Styrt, 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T (PoE++) + 2 x 10 Gigabit SFP+, stasjonr, PoE++, AC 120/230 V / DC 44, 57 V
fra 6 721,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Ubiquiti UniFi Switch USW-FLEX (3-pack) (0817882028684)
| Managed | Ja |
| Antall porter | 5 |
| 100/1000 Mbps porter | 5 |
| Rackmonteringsbar | Nei |
| Bredde | 12.3 cm |
Switch, Styrt, 4 x 10/100/1000 (PoE) + 1 x 10/100/1000 (PoE++), veggmonterbar, stangmonterbar, PoE++ (46 W) (en pakke 3)
fra 3 722,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Ubiquiti Ufiber Olt Uf-Olt - Gpon-Terminal - 10 Gigabit Ethernet
Ubiquiti Ufiber Olt Uf-Olt - Gpon-Terminal - 10 Gigabit Ethernet
fra 18 590,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-4%
UBIQUITI Unifi Mission Critical 4x PoE+|4xPoE++|1xRJ45|120W
Switch, mission critical, Styrt, 9 x Gigabit Ethernet, rackmonterbar, PoE (120 W)
fra 10 202,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

UBIQUITI UISP Fiber OLT XGS
Ubiquiti Uisp Fiber Olt Xgs - Xgs-Pon-Terminal - 25 Gigabit Ethernet - 10 Gbps
fra 42 102,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

UBIQUITI UniFi Dream Machine PRO MAX 9xRJ45 2xSFP+|2x3.5" HDD Slot
Ubiquiti UniFi Dream Machine PRO MAX 9xRJ45, 2xSFP+,2x3.5" HDD Slot (UDM-Pro-Max) - Type: Opptaker
fra 7 316,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Ubiquiti Hot-Swappable Power Module (1,200W) For Ecs-48-Poe And Ecs-24-Poe
Strmforsyning (plug-in modul), AC 100-240 V, 1200 watt
fra 3 866,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-24 (810010070623)
| Managed | Ja |
| Antall porter | 26 |
| 100/1000 Mbps porter | 24 |
| Rackmonteringsbar | Nei |
| Bredde | 44.2 cm |
Switch, L3, Styrt, 24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ (opplenke), rackmonterbar, stasjonr
fra 5 179,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti UniFi Switch Pro Aggregation (0810010072603)
| Managed | Ja |
| Antall porter | 32 |
| Rackmonteringsbar | Nei |
| Bredde | 44.2 cm |
| Ethernetstandarder | 10 Gigabit Ethernet (10 Gbit/s) |
25- og 10-gigabit-svitsjer med fullt lag 2-svitsjing
fra 10 997,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Ubiquiti Unifi Switch - Switch - L3 - Styrt - Rackmonterbar
| Bredde | 325.1 mm |
| Vekt | 1950 g |
| Høyde | 43.7 mm |
| Dybde | 160 mm |
| rack-montering | Ja |
En 16-ports Layer 3 Etherlighting-svitsj med 2,5 GbE og allsidige monteringsalternativer.
fra 3 789,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

UBIQUITI US-8-60W
Vifteløs 1 Gb/s-switch med åtte nettverksporter: fire vanlige FTP-porter og fire FTP-porter med støtte for PSE (dvs. mulighet til å strømforsyne POE-enheter via nettverkskabelen). Kan levere opptil 60 W. Backplane: 16 Gb/s. PoE-standard: 802.3af. Konfigureres via Unifis kostnadsfrie kontrollerprogramvare (Windows eller Mac OS...
fra 1 669,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

UBIQUITI Unifi Switch PRO Max 48 Layer 3 | 16x2.5Gbit | 32x1Gbit | 4xSFP+
Ubiquiti Unifi Switch Pro Max 48 - Switch - L3 - Styrt - 32 X 10/100/1000 + 16 X 2.5Gbase-T + 4 X 10 Gigabit Ethernet - Stasjonær, Rackmonterbar
fra 7 661,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-2%
Ubiquiti Uisp Professional - Switch - Styrt - 16 X 10/100/1000 (Poe) + 4 X 1 Gigabit / 10 Gigabit Sfp+ + 8 X 10/100/1000 - Stasjonær - Poe
| Bredde | 442.4 mm |
| Vekt | 400.0 g |
| Høyde | 43.7 mm |
| Dybde | 267.5 mm |
| rack-montering | Ja |
Ubiquiti Uisp Professional - Switch - Styrt - 16 X 10/100/1000 (Poe) + 4 X 1 Gigabit / 10 Gigabit Sfp+ + 8 X 10/100/1000 - Stasjonær - Poe
fra 4 680,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti USW-Pro-Max-24-PoE (400W) Pro Max 24 PoE
Ubiquiti USW-Pro-Max-24-PoE L3 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Strm over Ethernet (PoE) Gr
fra 9 494,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti USW-ULTRA-210W Ultra 210W
Ubiquiti Ultra 210W Hndtert L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strm over Ethernet (PoE) Hvit
fra 2 515,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Unifi US-16-150W POE-gigabitswitch 16 porter
1 Gb/s-switch med 18 nettverksporter: 16 FTP-porter med PSE-støtte (dvs. mulighet for å strømforsyne POE-enheter via nettverkskabelen) og to SFP-porter. Kan monteres i rack. Kan levere opptil 150 W. Bakplan: 36 Gb/s. POE-standard: 802.3af/at (POE+) og passiv 24 V POE. Konfigureres via Unifis kostnadsfrie kontrollerprogram (Wi...
fra 5 139,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Unifi US-8-150W POE-gigabitswitch 8 porter
Vifteløs 1 Gb/s-switch med ti nettverksporter: åtte FTP-porter med PSE-støtte (dvs. mulighet for å strømforsyne POE-enheter via nettverkskabelen) og to SFP-porter. Kan levere opptil 150 W. Bakplan: 20 Gb/s. POE-standard: 802.3af/at (POE+) og passiv 24 V POE. Konfigureres via Unifis kostnadsfrie kontrollerprogram (Windows elle...
fra 3 139,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti NanoSwitch N-SW POE-switch for utendørsbruk
Kompakt 1 Gb/s-switch for utendørsbruk med 4 passive 24 V-porter. Perfekt der man vil montere f.eks. et overvåkingskamera og et aksesspunkt utendørs, men bare dra en nettverkskabel. Kan levere opptil 30 W eller maks. 24 W per port. Bakplan: 4 Gb/s. POE-standard: passiv 2-par, 24 V POE.
fra 579,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti EdgePoint 16 WISP Switch (810354024283)
| Antall porter | 18 |
| 100/1000 Mbps porter | 16 |
| Bredde | 38.3 cm |
| Ethernetstandarder | Gigabit Ethernet (1 Gbit/s) |
| Vekt | 3.4 kg |
Ubiquiti EdgePoint S16 - switch - 16 porter (EP-S16) - Produkt: Ethernet PoE - Porter: 16 - Hastighet: 1Gbps
fra 7 374,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti UniFi Switch (817882029100)
| Managed | Ja |
| Antall porter | 10 |
| 100/1000 Mbps porter | 10 |
| Rackmonteringsbar | Nei |
| Bredde | 25.4 cm |
Ubiquiti UniFi Switch USW-INDUSTRIAL - switch - 10 porter - Styrt (USW-INDUSTRIAL) - Produkt: Ethernet PoE - Porter: 8 - Hastighet: 10Gbps
fra 6 902,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti EdgeSwitch ES-5XP (817882024563)
| Antall porter | 5 |
| 100/1000 Mbps porter | 5 |
| Bredde | 19.7 cm |
| Ethernetstandarder | Gigabit Ethernet (1 Gbit/s) |
| Vekt | 0.3 kg |
Ubiquiti EdgeSwitch ES-5XP - switch - 5 porter - Styrt (ES-5XP) - Produkt: Ethernet PoE - Porter: 5 - Hastighet: 1Gbps
fra 1 372,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ubiquiti Unifi Enterprise Campus Aggregation - Switch - L3 - Styrt - 48 X 25 Gigabit Sfp28 + 6 X 100 Gigabit Qsfp28 - Rackmonterbar
Switch, L3, Styrt, 48 x 25 Gigabit SFP28 + 6 x 100 Gigabit QSFP28, rackmonterbar
fra 73 119,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
Ubiquiti Unifi Uisp Switch Plus - Switch - Styrt - 4 X 2.5Gbase-T + 4 X 10Gb Ethernet Sfp+ - Stasjonær, Rackmonterbar, Veggmonterbar - Passive Poe (160 W)
| Bredde | 210.4 mm |
| Vekt | 175.0 g |
| Høyde | 43.7 mm |
| Dybde | 170.2 mm |
| rack-montering | Ja |
Ubiquiti UISP Switch Plus (UISP-S-Plus) - Produkt: Håndtert - Porter: 4 - Hastighet: 2.5Gbps
fra 4 801,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
1
2
.png%3F20250603210121&w=256&q=75)
