Vaskemaskin Frittstående Asko

Asko W4096R.W/3 vaskemaskin (hvit)
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Egenskaper | Dampfunksjon |
| Standardbredde | 60 cm |
Vaskemaskin med dampforfriskende og allergifunksjoner ideell for de med sensitiv hud
fra 17 079,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Asko W2084C.W/3
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Egenskaper | Dampfunksjon |
| Standardbredde | 60 cm |
Høykvalitets vaskemaskin med allsidige funksjoner for å gjøre det enklere å vaske tøy
fra 13 099,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Asko WMC6742P.T
| Farge | Grå |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | C |
| Egenskaper | Utsatt start, Vannsikring (AquaStop), Børsteløs motor |
Asko vaskemaskin for profesjonelt bruk med allsidige vaskeprogrammer
fra 19 495,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Asko Professional vaskemaskin WMC6763PCS
| Farge | Rustfritt stål |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | C |
| Egenskaper | Vannsikring (AquaStop), WiFi, Varmtvannstilkobling |
Asko vaskemaskin for profesjonelt bruk med allsidige vaskeprogrammer
fra 31 495,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Asko Professional vaskemaskin WMC6742VT
| Farge | Rustfritt stål |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Standardbredde | 60 cm |
| Høyde | 85.0 cm |
Asko vaskemaskin for profesjonelt bruk med allsidige vaskeprogrammer
fra 23 217,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Asko vaskemaskin WMC8943VCS
| Farge | Rustfritt stål |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Egenskaper | Barnesikring, Utsatt start |
| Standardbredde | 60 cm |
Asko vaskemaskin for profesjonelt bruk med allsidige vaskeprogrammer
fra 41 295,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Asko Professional vaskemaskin WMC6767VIS
| Farge | Rustfritt stål |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Standardbredde | 60 cm |
| Høyde | 85.0 cm |
Asko vaskemaskin for profesjonelt bruk med allsidige vaskeprogrammer
fra 32 995,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Asko Professional vaskemaskin WMC8943PCS
| Farge | Rustfritt stål |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | B |
| Standardbredde | 60 cm |
Asko vaskemaskin for profesjonelt bruk med allsidige vaskeprogrammer
fra 40 495,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Asko WMC6763VC.S
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Egenskaper | Utsatt start, Vannsikring (AquaStop), Børsteløs motor |
| Standardbredde | 60 cm |
Asko vaskemaskin for profesjonelt bruk med allsidige vaskeprogrammer
fra 32 295,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Asko Professional vaskemaskin WMC6743PFS 60Hz
| Farge | Rustfritt stål |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | C |
| Standardbredde | 60 cm |
Asko vaskemaskin for profesjonelt bruk med allsidige vaskeprogrammer
fra 34 169,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Beste Vaskemaskiner mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

ASKO STYLE W6098X.S/3 VASKEMASKIN
| Farge | Rustfritt stål |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | A |
| Egenskaper | Utsatt start, Vannsikring (AquaStop), Børsteløs motor |
En vaskemaskin med toppfunksjoner som kan kobles til varmtvannsanlegg
fra 20 599,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Asko W2096R.W
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | A |
| Egenskaper | Barnesikring, Utsatt start |
Toppkvalitets vaskemaskin med profesjonell Pro Wash vasketeknologi
fra 15 849,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
