Vaskemaskin Frontmatet Siemens

Siemens Vaskemaskin WI14W542EU Hvit
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | C |
| Egenskaper | Barnesikring, Utsatt start |
Integrert vaskemaskin med sensorteknologi som sikrer optimal vannbruk
fra 13 982,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Siemens iQ300 vaskemaskin/tørketrommel WK14D322DN
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | E |
| Standardbredde | 60 cm |
fra 21 549,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Siemens iQ300 WN34A1L0DN Vaskemaskin med tørketrommel
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | E |
| Egenskaper | Utsatt start |
fra 12 997,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

SIEMENS IQ300 WN34A1V0DN KOMBI VASK/TØRK
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Standardbredde | 60 cm |
| Høyde | 848 mm |
En tørke- og vaskemaskin med presis sensorteknologi og et 60-minutters vaske- og tørkeprogram
fra 18 496,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Siemens WN54G2A0DN Vaskemaskin med tørketrommel
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | E |
| Egenskaper | Dampfunksjon |
Siemens kombinert vaskemaskin-tørketrommel med smartFinish-program og stainRemoval-flekkfjerning
fra 12 699,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Vaskemaskiner mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

SIEMENS IQ300 WM12N01LDN VASKEMASKIN
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | A |
| Egenskaper | Barnesikring, Utsatt start |
Siemens-vaskemaskin med en energieffektiv og slitesterk børsteløs motor
fra 10 399,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Siemens Vaskemaskin WM14N01LDN Hvit
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | A |
| Egenskaper | Barnesikring, Utsatt start |
Siemens-vaskemaskin med hurtigprogrammer og det rynkereduserende smartFinish-programmet
fra 7 987,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker
