Vaskemaskin Kombi Miele

Miele vaskemaskin/tørketrommel WTR870WPM
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | D |
| Egenskaper | Automatisk vaskemiddeldosering |
Få tilpasset pleie av klesvasken din med Miele kombinert vaskemaskin og tørketrommel, med et smart TwinDos-system, QuickPower-funksjon, CapDosing-teknologi, god kapasitet og enkel betjening gjennom miele@home-appen til din smarttelefon.
fra 29 995,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Miele WTD160 WCS Kombinert vaskemaskin/tørketrommel
| Type | Kombi vaskemaskin |
Mieles kombinerte vask/tørk med et program for utskylling av lo
fra 20 499,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

MIELE WT1 WTW870 WPM KOMBI VASK/TØRK
| Farge | Hvit |
| Høyde | 850 mm |
| Bredde | 714 mm |
| Dybde | 596 mm |
| Type maskin | Frontmatet |
Førsteklasses Miele vaskemaskin/tørketrommel med TwinDos automatisk doseringssystem for vaskemiddel
fra 35 999,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Miele vaskemaskin/tørketrommel WTD163NDS
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | A |
| Egenskaper | Barnesikring, Utsatt start, Børsteløs motor, WiFi, Stemmeassistent |
Høykvalitets vaskemaskin/tørketrommel fra Miele tar seg av hele klesvasken
fra 22 099,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Miele WTI370WPM Vask/Tørk (hvit)
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | A |
| Egenskaper | Dampfunksjon, Vannsikring (AquaStop) |
Miele WTI370WPM Vask/Tørk (hvit) - 8 kg / 5 kg, 1600 o/min, Energiklasse D - Vask & tørk Vaskemaskin med tørketrommel / kombimaskin
fra 25 999,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker
