Vaskemaskin Kombi Siemens

-4%
Siemens Wn54c2a0dn Iq700 Kombinert Vask/tørk Hvit
| Farge | Hvit |
| Høyde | 848 mm |
| Bredde | 598 mm |
| Dybde | 622 mm |
| Kapasitet (vaskesyklus) | 6 kg |
Kombinert vask/tørk med allsidige funksjoner og fjernkontroll
fra 11 999,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Siemens iQ500 WN54G2A0DN kombinert vask/tørk
| Type | Kombi vaskemaskin |
Vask/tørk med 60-minutters vaske- og tørkeprogram
fra 12 270,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Siemens iQ300 vaskemaskin/tørketrommel WK14D322DN
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | E |
| Standardbredde | 60 cm |
fra 21 549,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Siemens iQ300 WN34A1L0DN Vaskemaskin med tørketrommel
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | E |
| Egenskaper | Utsatt start |
fra 12 997,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

SIEMENS IQ300 WN34A1V0DN KOMBI VASK/TØRK
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Standardbredde | 60 cm |
| Høyde | 848 mm |
En tørke- og vaskemaskin med presis sensorteknologi og et 60-minutters vaske- og tørkeprogram
fra 18 496,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Beste Vaskemaskiner mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Siemens WN54G2A0DN Vaskemaskin med tørketrommel
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | E |
| Egenskaper | Dampfunksjon |
Siemens kombinert vaskemaskin-tørketrommel med smartFinish-program og stainRemoval-flekkfjerning
fra 14 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
