Vaskemaskin Toppmatet 40 cm

Electrolux EW6T3226B3 Vaskemaskin
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Energiklasse | D |
| Egenskaper | Dampfunksjon, Barnesikring |
Toppmatet vaskemaskin med raske Express Care-programmer
fra 3 777,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Whirlpool TDLR 6040S EU/N
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Energiklasse | C |
| Standardbredde | 40 cm |
Toppmatet vaskemaskin med 6th Sense-sensorteknologi som tilpasser vaskeprogrammet
fra 5 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

-4%
Whirlpool TDLR 6240L EU/N
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Energiklasse | C |
| Standardbredde | 40 cm |
Toppmatet vaskemaskin med 6th Sense-sensorteknologi som tilpasser vaskeprogrammet
fra 5 499,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

-10%
Whirlpool Refresh vaskemaskin TDLRB65242BSEUN
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Vaskekapasitet | 6.5 kg |
| Energiklasse | C |
Whirlpool Refresh vaskemaskin kommer i et praktisk slankt design med kapasitet for opptil 6,5 kg tøy, og vasker tøyet ditt effektivt takket være 6th Sense-teknologi og en FreshCare-funksjon.
fra 7 305,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Electrolux EW6T5226C5 Vaskemaskin
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Energiklasse | D |
| Egenskaper | Dampfunksjon, Barnesikring |
Toppmatet vaskemaskin for rask og skånsom vask av tøy
fra 4 137,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Beste Vaskemaskiner mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Whirlpool DST7000N Vaskemaskin
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Energiklasse | E |
| Egenskaper | Utsatt start |
Med 6th Sense, FreshCare, et bredt utvalg av vaskeprogrammer og 7 kg kapasitet vil Whirlpool vaskemaskin være den perfekte hjelperen til ditt vaskerom.
fra 6 737,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
