Vaskemaskin Toppmatet Adler

Mini-vaskemaskin 8055 fra Adler
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Standardbredde | 40 cm |
| Høyde | 53.0 cm |
Det er ikke alltid mulig å ha tilgang til en vanlig vaskemaskin, f.eks på reiser, camping eller hjemme hvis din vaskemaskin har streiket. Her kan AD8055 minivaskemaskin være en løsning. Den er liten og lett og tar liten plass slik at den får plass i en campingbil eller i en liten leilighet. Denne kompakte vaskemas...
fra 809,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Adler AD 8051 Mini Vaskemaskin
| Farge | Blå |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Vaskekapasitet | 3 kg |
| Energiklasse | A |
Adler mini vaskemaskinReisevaskemaskin, perfekt for lengre turer med familien.Den får lett plass i bagasjerommet eller campingvognen. Den fungerer også godt i fritidshus takket være den stillegående og effektive driften. Den veier kun 6 kg, men rommer opptil 3 kg klær. Den når en maksimal effekt på 400 W, som er nok til å vas...
fra 745,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker
