Vaskemaskin Toppmatet AEG

Aeg Ltr8a631e1 Toppmatet vaskemaskin Hvit
| Farge | Hvit |
| Høyde | 890 mm |
| Bredde | 400 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Type maskin | Toppmatet |
Med PowerClean blir klærne helt rene for flekker på under en time, selv ved lave 30 °C
fra 10 999,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

AEG L6TPO621N5 Vaskemaskin
| Type | Toppmatet vaskemaskin |
Skånsom pleie for klærne dine med den toppmatete ProTex-vaskemaskinen
fra 6 595,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Aeg Ltr6o622k1 Toppmatet vaskemaskin Hvit
| Farge | Hvit |
| Høyde | 903 mm |
| Bredde | 397 mm |
| Dybde | 599 mm |
| Type maskin | Toppmatet |
ProSense®-teknologi gir skreddersydd behandling av klærne dine
fra 7 195,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

AEG 6000 serien LTR6E624G1 Vaskemaskin
| Type | Toppmatet vaskemaskin |
ProSense®-teknologi tilpasser vasken for optimal pleie
fra 7 595,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

AEG 7000-serien LTR7P731E1 vaskemaskin
| Type | Toppmatet vaskemaskin |
Toppmatet AEG-vaskemaskin med dampprogram og funksjon
fra 6 998,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Vaskemaskiner mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

AEG 8000-SERIEN L8TEP736C2 VASKEMASKIN
| Type | Toppmatet vaskemaskin |
Toppmatet vaskemaskin med dampfunksjon som reduserer rynker og behov for stryking
fra 12 095,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

AEG L8TFI735E2, Toplader, 7 kg, B, 79 dB, 1300 RPM, C
| Farge | Hvit |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Vaskekapasitet | 7 kg |
| Type | Toppmatet vaskemaskin |
Topplastet vaskemaskin passer enkelt inn i et trangt rom
fra 10 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

AEG 6000-serien LTR6P735G1 vaskemaskin
| Type | Toppmatet vaskemaskin |
Toppmatet vaskemaskin for rask daglig klesvask med effektiv sentrifugering
fra 8 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
