Vaskemaskin WiFi Appstyring

LG vaskemaskin med tørketrommel WT1210BBF
| Farge | Svart |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Vaskekapasitet | 12 kg |
| Energiklasse | A |
Få klesvasken unna på et øyeblikk takket være LG vaskemaskin med tørketrommel WT1210BBF, som gir deg en enkel måte å håndtere små og store tøymengder på. Apparatet lar deg enkelt starte programmene og avslutter med tørket tøy.
fra 34 893,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Asko WMC6763VC.S
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Egenskaper | Utsatt start, Børsteløs motor, WiFi, Automatisk vaskemiddeldosering |
| Standardbredde | 60 cm |
Asko vaskemaskin for profesjonelt bruk med allsidige vaskeprogrammer
fra 32 295,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

LG vaskemaskin FV90BNS2BE
| Farge | Svart |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Vaskekapasitet | 12 kg |
| Energiklasse | A |
Denne vaskemaskinen fra LG gjør at klesvasken går unna i en fei takket være smarte funksjoner som TurboWash, DirectDrive, og Steam+ vasketeknologi. Maskinen har en god kapasitet på 12 kg og 1400 opm.
fra 17 999,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Miele Vaskemaskin WSB683 WCS 125 Edition (Lotushvit)
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | A |
| Egenskaper | Utsatt start, Børsteløs motor, WiFi, Automatisk vaskemiddeldosering |
Damputnyttende Miele-vaskemaskin med automatisk dosering av vaskemiddel
fra 15 995,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Samsung Ww80cgc04cahee Frontmatet vaskemaskin Hvit
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | A |
| Egenskaper | Dampfunksjon, Barnesikring, Utsatt start, WiFi, Bubble Soak |
Samsung WW80CGC04CAHEE tilbyr en smart og effektiv vaskeopplevelse med avansert teknologi. Med AI Energy Mode, EcoBubble, SuperSpeed og Hygiene Steam, er denne maskinen designet for å dekke alle dine vaskebehov på en miljøvennlig og tidsbesparende måte.
fra 8 399,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
