Oppdag 24" Samsung ViewFinity S24D604U - For Et Uslåelig Visningsopplevelse
Fascinerende Spesifikasjoner
  • Størrelse: 24" (16:9 bredde-høyde-forhold)
  • Oppløsning: 2560 x 1440 QHD
  • Bildehastighet: 100 Hz
  • Paneltype: IPS
  • Lysstyrke: 350 cd/m²
  • Kontrastforhold: 1000:1
  • Responstid: Rask 5 ms
Smart Design og Brukervennlighet
Ekstra Funksjoner for Optimal Opplevelse
Perfekt for Hjemmebruk eller Kontoret
Spesifikasjon
Produkt
Produktnavn24" Samsung ViewFinity S24D604U 24inch 16:9
MerkeSamsung
FargeSort
Spesifikasjoner
PaneltypeIPS
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Dybde (med stativ)220 mm
Høyde (med stativ)535.9 mm
Vekt (med stativ)5.4 g
Dybde (uten stativ)41.7 mm
Høyde (uten stativ)327.2 mm
Vekt (uten stativ)2.9 g
Funksjoner
HøydejusteringJa, 120 mm
Tilkoblinger
Innebygd USB-hub
Ja
Antall HDMI1
USB-C Power Delivery
Ja
Antall DisplayPort1
HDMI
HDCP
HDMI-versjon2.0
DisplayPort-versjon1.4
Hodetelefonutgang1
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Skjermoppløsning2560 x 1440 pixels
SkjermteknologiLCD
HDR
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 739,- den billigste prisen for Samsung ViewFinity S24D604 24" QHD IPS Skjerm 100Hz Sort med USB-C blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.