Asus Rog Strix Xg27acms - Led-Skjerm - Gaming - 27" - 2560 X 1440 Qhd @ 320 Hz - Fast Ips - 500 Cd/M² - 1000:1 - Displayhdr 400 - 0.3 Ms - Hdmi, Displayport, Usb-C - Mørk Grå...
fra 4 437,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
ASUS ROG Strix 27" QHD Gaming Monitor 2560x1440 320Hz IPS Sort
-4%
Oppløsning
2560x1440
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
180 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
LED
Produktinformasjon
Få det beste ut av spillopplevelsen med ASUS ROG Strix XG27ACMS
Ønsker du å ta spillingen til et helt nytt nivå? Da er ASUS ROG Strix XG27ACMS den perfekte monitoren for deg! Med en imponerende oppløsning på 2560x1440 (QHD) og en stor 27-tommers skjerm får du detaljene du trenger for å dominere i hvert spill. Takket være en uovertruffen oppdateringsfrekvens på 320Hz, vil du oppleve ultrajevn bevegelse som gir deg et konkurransefortrinn i hektiske spillscenarioer.
Klare farger og ergonomisk design
Fleksibel tilkobling og synkronisering
  • Tilkoblinger: HDMI, DisplayPort, USB-C
  • Adaptive sync: VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium
Komfort gjennom hele spillet
Spesifikasjon
Produkt
Produktnavn27" ASUS ROG Strix XG27ACMS 2560x1440 QHD 320Hz IPS
MerkeAsus
FargeSort
SeriesAsus Zenfone
Spesifikasjoner
PaneltypeFast IPS
Fargedybde10 bit
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Dybde (med stativ)218, 8 mm
Høyde (med stativ)512, 9 mm
Vekt (med stativ)6, 52 kg
Dybde (uten stativ)60, 1 mm
Høyde (uten stativ)367, 1 mm
Vekt (uten stativ)3, 81 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
Innebygd USB-hub
Ja
USB-C Power Delivery
HDMI
Antall HDMI1
HDMI-versjon2.1
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.4
Hodetelefonutgang1
HDCP
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
SkjermteknologiLCD
HDR
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 437,- den billigste prisen for ASUS ROG Strix 27" QHD Gaming Monitor 2560x1440 320Hz IPS Sort blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.