ASUS ROG Strix XG32UCWG 32" 4K OLED Gaming Skjerm 165Hz Svart
ASUS ROG Strix Gaming Skjerm - 31,5" 4K UHD OLED, 165Hz - Svart...
fra 8 390,19
Tilgjengelig i 6 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Skjermoverflate
Høyglans
Matt
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
160 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppløsning
3840x2160 (4K)
Produktinformasjon
32" ASUS ROG Strix XG32UCWG - Den Ultimate Gaming Monitoren
Er du på jakt etter en monitor som virkelig hever spillopplevelsen din? Da trenger du ikke lete lenger enn ASUS ROG Strix XG32UCWG. Med en imponerende 3840 x 2160 (4K) oppløsning og en utrolig oppdateringsfrekvens på 165Hz, tar denne 31,5" OLED skjermen gaming til et helt nytt nivå. Føl at du er midt i handlingen med et detaljeringsnivå som vil forbløffe selv de mest erfarne spillere!
Fremragende Bildekvalitet og Responsivitet
Praktisk Konektivitet og Ergonomi
Optimal For Både Spill og Innholdsproduksjon
Spesifikasjon
Produkt
Produktnavn32" ASUS ROG Strix XG32UCWG 3840x2160 4K 165Hz OLED KVM switch
MerkeAsus
FargeSort
SeriesAsus Zenfone
Spesifikasjoner
PaneltypeWOLED
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Dybde (med stativ)274 mm
Høyde (med stativ)579 mm
Vekt (med stativ)7, 3 kg
Dybde (uten stativ)71 mm
Høyde (uten stativ)430 mm
Vekt (uten stativ)4, 5 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
Innebygd USB-hub
Ja
USB-C Power Delivery
HDMI
Antall HDMI2
HDMI-versjon2.1
Antall DisplayPort1
Hodetelefonutgang1
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Skjermoppløsning3840 x 2160 piksler
SkjermteknologiOLED
HDR
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 8 390,19 den billigste prisen for ASUS ROG Strix XG32UCWG 32" 4K OLED Gaming Skjerm 165Hz Svart blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.