ASUS ROG Swift PG32UCDMR 32" 4K QD-OLED Gaming-skjerm med 240Hz og HDR10
ASUS 32" 4K gamingskjerm ROG Swift PG32UCDMR - 3840x2160 QD-OLED, 240hz, 0.03ms, 1.5m:1, HDR10, 2xHDMI/DP/USB-C(90w) - Gaming utstyr Gamingskjermer...
fra 11 624,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
5120x1440 (UltraWide)
3840x2160 (4K)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
240 Hz
Skjermteknologi
OLED
QD-OLED
OLED
Skjermoverflate
Matt
Produktinformasjon
Oppdag ASUS ROG Swift OLED PG32UCDMR – Den Ultimate 32" Gamingskjermen
Er du på utkikk etter en gamingskjerm som kan levere en opplevelse helt utenom det vanlige? Med ASUS ROG Swift OLED PG32UCDMR får du hele 32 tommer med kraft, teknologi og estetikk i én skjerm! Denne 4K-gamingskjermen leverer lyssterke og levende bilder med en oppløsning på 3840 x 2160, og en oppdateringsfrekvens på 240Hz gir deg en flytende spillopplevelse.
Imponerende Teknologi og Design
Ergonomi og Tilkobling
Skjermen er ikke bare teknologisk imponerende; den er også designet med tanke på brukeren. Med høydejustering, tilt og sving kan du enkelt tilpasse skjermen til din perfekte seervinkel. Den har flere tilkoblingsmuligheter, inkludert 2x HDMI, DisplayPort, og en USB-C port med 90W strømmodulering, gir deg flere alternativer for tilkobling til datamaskinen eller konsollen.
  • Skjermstørrelse: 31.5"
  • Oppløsning: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
  • Oppdateringsfrekvens: 240Hz
  • Responstid: 0.03 ms (GtG)
  • Lysstyrke: 1000 cd/m² peak
  • Fargedekning: 99% DCI-P3
  • Adaptive sync: VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible
Bærekraft og Energieffektivitet
Spesifikasjon
Produkt
Produktnavn32" ASUS ROG Swift OLED PG32UCDMR 3840x2160 4K 240Hz OLED KVM switch
MerkeAsus
FargeSort
SeriesAsus Zenfone
Spesifikasjoner
PaneltypeOLED
Fargedybde10 bit
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Dybde (med stativ)276 mm
Høyde (med stativ)531 mm
Vekt (med stativ)8, 7 kg
Dybde (uten stativ)67 mm
Høyde (uten stativ)413 mm
Vekt (uten stativ)6 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
Innebygd USB-hub
Ja
USB-C Power Delivery
HDMI
Antall HDMI2
HDMI-versjon2.1
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon2.1
Hodetelefonutgang1
HDCP
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
Bilde
Skjermoppløsning3840 x 2160 piksler
SkjermteknologiQD-OLED
HDR
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 11 624,- den billigste prisen for ASUS ROG Swift PG32UCDMR 32" 4K QD-OLED Gaming-skjerm med 240Hz og HDR10 blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.