49" Samsung Odyssey OLED G9 S49DG954SU
Samsung Odyssey Oled G9 S49dg954su - G95sd Series - Oled-Skjerm - Smart - Gaming - Kurvet - 49" - 5120 X 1440 Dual Quad Hd @ 240 Hz - 250 Cd/M² - 1000000:1 - Hdr10 - 0.03 Ms - Displayport, Micro Hdmi, Hdmi - Høyttalere - Sølv...
fra 15 387,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
3840x2160 (4K)
5120x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Opplev Fantastisk Spilling med Samsung Odyssey OLED G9 S49DG954SU
Den imponerende Samsung Odyssey OLED G9 S49DG954SU er et must for enhver gamer eller multimedieentusiast. Med en skjermdiagonal på 124,5 cm (49") og en skjermoppløsning på 5120 x 1440 piksler, gir denne bøyd skjermen deg en immersiv opplevelse som trekker deg inn i spillverdenen. Med et naturlig sideforhold på 32:9 opplever du et bredere synsfelt og muligheten til å se flere detaljer enn før. Denne skjermen tar underholdningen din til et nytt nivå!
Banebrytende Teknologi og Ytelse
Med OLED-teknologi får du ekstremt gode kontraster og fargetrohet, noe som gjør at hver scene på skjermen blir levende. Skjermen har en oppdateringsresponstid på 0,03 ms og en maksimal oppdateringshastighet på 240 Hz, så du vil aldri gå glipp av noe. Enten du spiller actionfylte spill eller ser på filmer, vil skjermen gi deg en uovertruffen bildekvalitet.
Brukervennlighet og Komfort
Allsidige Funksjoner som Forbedrer Opplevelsen
  • Støtte for HDR10 og HDR10 Plus Gaming gir bedre lysstyrke og farger
  • Kompatibilitet med AMD FreeSync Premium Pro for jevnere grafikk under intens spill
  • Flimmerfri teknologi og Samsung Eye Saver-modus beskytter øynene under lange økter
Spesifikasjoner som Imponerer
Med en enkel design i sølv og sort finnes det ikke mye å kritisere ved denne skjermen. Den tåler også driftstemperaturer mellom 0 - 40 °C og har en energiforbruk på maks. 220 W, noe som holder driftskostnadene i sjakk.
Spesifikasjon
Produkt
Produktnavn49" Samsung Odyssey OLED G9 S49DG954SU
MerkeSamsung
SeriesSamsung Odyssey G9
FargeSort, Sølv
Mål
Høyde (uten stativ)365 mm
Høyde (med stativ)529, 3 mm
Dybde (uten stativ)180, 8 mm
Dybde (med stativ)236, 9 mm
Vekt (uten stativ)9, 2 kg
Vekt (med stativ)2, 9 kg
HDMI-versjon2.1
DisplayPort-versjon1.4
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Trådløs
Wi-Fi
SkjermteknologiOLED
HDR
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 15 387,- den billigste prisen for 49" Samsung Odyssey OLED G9 S49DG954SU blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.