ADATA XPG PROBE 600              600W/ATX2.4 80+ Bronze retail
Strømforsyning Xpg Probe 600 (600W/Atx2.4) 80+ Bronse Detaljhandel...
fra 643,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
ADATA XPG PROBE 600W - Effektiv strømforsyning for gameren
Kraft og pålitelighet i perfekt harmoni
Hvorfor bekymre seg for strømforsyningens ytelse når XPG PROBE 600 tar seg av det? Den støtter et spennende spenningsområde fra 100 til 240 V, og med frekvenser fra 47 til 63 Hz gir den både fleksibilitet og stabilitet. Den aktive PFC-teknologien og en maksimal strømstyrke på 10 A gir en strømpålitelighet som er avgjørende for enhver gamingopplevelse.
Designet for seriøse gamere og innholdsskapere
Kan du forestille deg å miste fremdrift i et viktig spill eller prosjekt på grunn av dårlig strømforsyning? XPG PROBE 600 leverer en stabil strøm med en strømstyrke på opptil 19 A på +12V-skinnen, noe som gjør den ideell for kraftige komponenter som grafikkort og prosessorer. Med ADATA sin erfaring og kvalitet bak deg, kan du føle deg trygg på at du gir PC-en din det den fortjener.
Praktiske spesifikasjoner
  • Effekt: 600W
  • 80 PLUS sertifisering: 80 PLUS Bronze
  • Spenningsområde: 100 - 240 V
  • Frekvens: 47 - 63 Hz
  • Aktiv PFC: Ja
  • Maks strømstyrke: 10 A
  • Strømstyrke på +12V: 19 A