
Altec Lansing HydraMini RGB Vanntett Bluetooth-høyttaler Svart
Produktinformasjon
Opplev kraftig lyd med Altec Hydramini RGB vanntett høyttaler
Denne Bluetooth-høyttaleren fra Altec Lansing er en perfekt følgesvenn for dine utendørs eventyr. Med sin kompakte design og svarte farge, er den både stilfull og funksjonell.
Vanntett og holdbar design
- IPX67-klassifisert for vanntetthet
- Kan flyte på vannet
- Sandtett, snøsikkert og støtsikkert
Kraftig lyd og lang batterilevetid
- 6 timers spilletid
- 30 meters Bluetooth-rekkevidde
- Ekte trådløs sammenkobling for dobbel lydopplevelse
Med Altec Hydramini RGB høyttaler kan du nyte uavbrutt musikk hvor som helst. Den har 5 LED-lysmoduser som legger til ekstra moro i festen din. Den er bygget for å tåle alle slags værforhold, slik at du kan ta den med deg overalt uten bekymringer.
Opplev den perfekte kombinasjonen av holdbarhet og underholdning med Altec Hydramini RGB vanntett høyttaler. Ta med deg din musikk til neste nivå!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Altec Lansing Høyttalere

Altec høyttaler HydraBoom RGB vanntett
Spesifikasjon
| Produktnavn | Altec høyttaler Hydramini RGB vanntett |
| Merke | Altec Lansing |
| Type | Bluetooth-høyttalere |
| Farge | Svart |
| IP-klasse | IP67 |
| Antall høyttalere | 1 st |
| Materiale | Plast. |
| Energikilde | Batteri |
| Batteritid | 6.0 time |
| Bærbar | Ja |
| Funksjoner | True wireless stereo (TWS), Vannbestandig |
| Appstyring | Nei |
| Tilpasset høydekanaler | Nei |
| Smarthøyttaler | Nei |
| Fysiske knapper | Bytt låt, Volum |
| Multiroom | Nei |
| Smart høyttaler (virtuell assistent) | Nei |
| USB type (ikke strømforsyning) | USB-C |
| NFC | Nei |
| USB-kontakt | Nei |
| Batteridrevet | Nei |
| Bluetooth | Ja |
| Chromecast for musikk | Nei |
| AirPlay | Nei |
| Spotify Connect | Nei |
| Trådløs rekkevidde | 30.48 m |
| AirPlay 2 | Nei |
| Wi-Fi | Ja |
| Høyde | 62 mm |
| Dybde | 32 mm |
| Bredde | 130 mm |
| Radio-mottaker | Nei |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Onkyo TX-8220 Stereoforsterker 2x100W DAB+ Bluetooth Svart

LG SPT8 2.0 Ch Trådløse Surroundhøyttalere for Hjemmeteater


Denver BTP-203T Turkis
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 333,- den billigste prisen for Altec Lansing HydraMini RGB Vanntett Bluetooth-høyttaler Svart blant 9 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste høyttalere for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.


















